Velmi trpim

Príspevok v téme: Velmi trpim
lla000

Ahoj,takze neviem ako by som zacala,zacnem tym ako sa to stalo.Kedysi ked som bola mala mala som zvlastne pocity lutosti,stach.Vzdy ked som to mala tak sa potom nieco stalo.A to mam do dnes a este intenzivnejsie to prezivam a horsie ,ten dar neznasam ,najradsej by som zomrela ako by som mala toto prezivat.Je to take ako keby ste sa smiali choremu do oci,ale vy nechcete a musite,vzdy ked nieco citim pozeramsa na dany predmet stale dokola a neviem preco,proste sa musim divat neviem preco a lutujem to.A vcera bola botka za vsetkym.Minule od susedy nam prisiel po dlhe dobe do pivnice na noc ,divala som sa nahho lebosom sa bala ,bolo my ho luto,volala som nahno ze malicky kocurik a tak.Lenze kedze vzdy ked JA nieco uroym ta je zle .a samozrejme stalo sa to ,nasli ho zrazeneho..mne je tak zle z toho..teraz si to pripisujem vsetko sebe ,ked to nezazijete ten pocit tak neviete.rodina my nechce verit ze si domyslam ale ja to citim inak a niesom hlupa..zblaznim..neda sa s tym zit..ma tu niekto nieco podobne?ja sa raz znicim a zblaznim z toho..velmi my je luto toho kocurika,boze moj..:((((

lla000

ja na kazdu somarinu sa stale divem,ak sa nepozrem tak si domyslim ze sa nieco stane..musim sa pozriet ,neviem ci to je normalne,ale myslim ze nie,ze to je nejaky blok v sebe,neviem ale uz nemozem takto zit,mam tetaniu ,bohvie ci to stym suvisi..

kukucka-ka

lla000

je mozne, ze je to len nahoda. ale ak mas pocit, ze naozaj vies dopredu ze sa stane nieco zle, tak to urcite nie je tvoja vina. len vycitis, ze sa to stane, ale ty sama za to nemozes a nesmies sa obvinovat za to

excentrik

Boze uz vidim tych somarov, ktori sem pridu kazat o magii, caroch, astrologii, anjeloch a podobnych sprostostiach.

Je to nahoda, to je cele. Nahody sa deju a su niekedy velmi zvlastne. Never tomu, co nevidis a co nie je dokazane.

A inak, podla tvojho pravopisu tipujem, ze mas tak 12 rokov, neviem, ci sa to da vobec brat vazne. Tieto dnesne decka si pozru trapny americky tinedzersky horor a hned tomu uveria, potom sa boja aj vlastnych prdov.

Sejla

To si dosť paranoidná, ty vôbec nezapríčiňuješ nič zlé, iba vyhľadávaš súvislosti, ktoré potvrdzujú tvoju vieru. Vyhľadaj odbornú pomoc, kým sa nezblázniš úplne.

september

Blbost. Vo svete sa vzdy nieco udeje. Zle, aj dobre. Akurat vy si len zmyslite, ze to pride, cakate na nieco, a ked sa nieco stane, hned to pripisujete sebe, ze ste to vedeli. Kasli na kocura. Susedia sa mali on lepsie starat. Len doplatili na svoju nezodpovednost, respektive ich kocur. Ale urcite si to nepripisuj sebe. Nebud namyslena, niesi nadclovek...

Svako123

Musis sa nejako naucit s tym zit ja tiez mavam vseliake tusenia a neviem kedy sa to splni nevie nik a neurobim s tym nic to ze si citliva neurobis s tym nic nejako sa venovat niecomu co ta bavi a tak mozno to prejde ktovie dokazes vyacitit to co iny nie