Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dva červené fľaky na nohe

Príspevok v téme: Dva červené fľaky na nohe
xxlandrej

no takže tak - pred cca dvomi týždňami som spadol na umelej tráve ale tá je krátka a ostrá a rozrezal som si koleno mal som 4 asi 1mm hlboké ryhy... po dvoch dňoch sa mi spravila normálna chrasta ale o ďalšie dva dni začala praskať a z prasklín tiekol hnis a krv - z tých prasklín je už len jedna veľká a občas krváca, keď mám nohu dlho v jednej polohe tak pri zmene polohy neskutočne bolí, inak to bolí iba pri dotyku a teraz k veci - spravili sa mi blízko tej chrasty dve hnisavé vyrážky chvílu som to nechal tak a keď boli belšie tak som ich vytlačil a okolo jednej mám taký načervenený opuchnutý fľak s priemerom asi 7 cm nebolí to ani to necítim ale je to tam a je to škaredé tá druhá kvyráža bola tiež hnisavá a po vytlačení sa spravil okolo nej červený zapálený opuch taký kruh s priemerom asi 3cm no a už tie flaky mám pár dní nič sa s nimi nedeje, framikoin nepomáha pytiol tiež nie... tak mi teda skúste niekto povedať čo by to mohlo byť alebo či s tým máte skúsenosti...

vitavi

Rany sa ti nehoja a zapaľujú. Je to vinou sladkostí a toxínov. Cukor vytvára vhodné podmienky pre zápalové, kvasné a hnilobné procesy. Odoberá z tela minerály , prekyseľuje a je vhodnou potravou pre mikroorganizmy pri zápaloch.
Keď vylúčiš sladkosti, povzbudzujúce látky a chémiu a zaradíš jedlá bohaté na minerály, rany sa ti začnú hojiť.

Najvhodnejšia je kombinácia celozrnných obilnín a zeleniny, ktorá dodáva telu dostatok zásadotvorných minerálov, vlákniny a umožní tvorbu hojivých pletív.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dva červené fľaky na nohe - Fórum - ZDRAVIE.sk