Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zahustenie vlasov - prírodné metódy

Príspevok v téme: Zahustenie vlasov - prírodné metódy
Nikkee88

Ahoj všetci, ak čítate tento príspevok, tak asi bojujete s vypadavanim vlasov, alebo by ste chceli mat hustejsie vlasy (no kto by nechcel, že? :))

Akurat som si objednala Toppik na www.toppik.sk - aplikacia vypada jednoducho, som celkom zvedava na vysledky. A celkom ma tesi, ze maju az 60-dnovu garanciu vratenia penazi, podpora na stranke je tiez velmi prijemna, tak som zvedava, ako to bude vypadat. Mate nejake skusenosti s tymto produktom? Podelte sa, mozno som objavila poklad :)

Krasny den vsetkym!

Lanny

Ahoj tento produkt som neskúsila ani nič podobné.. Minule som čítala že jednému dievčaťu pomohlo keď začala jesť ovsené vložky, zhustli jej vlasy a tiež prestali vypadávať ! Keďže sa ja som mala obdobie kedy mi začali vlasy vypadávať (neviem prečo) tak som skúsila ovsené vložky a musím povedať, že to prestalo. Vlasy mám opäť silné a husté !! :) Určite odporúčam .

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zahustenie vlasov - prírodné metódy - Fórum - ZDRAVIE.sk