Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrcka v podbrusi - Kolonoskopia?

Príspevok v téme: Hrcka v podbrusi - Kolonoskopia?
romanka123

Zdravim, nasla so msi uz davnejsie hrcku v podbrusi. velka asi 2-3cm hmatatelna vecsinou len zrana, pocas dna ustupuje.

Bola osm u gastro ta mi spravila sono a zobrala krv a povedala ze vsetko je fajn, ze asi este kolonoskopiu skusit ze co to je.

Chcem sa spytat ze ci mam ist v tomto pripade na taketo drasticke vysetrenie? Citala som na internete, ze sa neda chytit hrube creveo a vobec hmatm zistit nejake jeho hrcky, lebo je obalene roznymi ochrannymi blanami svalovou vrstvou, + koza...
Dokonca ani nemam priznaky, ktore by sa mali riesit kolonoskopiou, ako krvacanie do stolice, bolestive \"kakanie, prdenie\" dokonca mi ani len vyter zo stolice nezobrala...

Neviem co mam teraz robit, lebo nerada by som sla na kolonoskopiu iba z dovodu ze lekarka nevie co to moze byt, tak snad volaco toto ukaze, i ked to pride ako divne. Co si o tom myslite? Ked si to vie mchytit, moze to byt vnutri v creve a zistitelne kolonoskopiou?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrcka v podbrusi - Kolonoskopia? - Fórum - ZDRAVIE.sk