Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nahle zhorsenie akne/vyrazok...

Príspevok v téme: Nahle zhorsenie akne/vyrazok...
Nestastko

Ahoj,

Chcela som sa spytat na vas nazor a ci by ste mi nevedeli nieco poradit... Asi pred mesiacom som zacala s "odparazitovaciou" kurou, do ktorej je zahrnuty vermox, katrex, byliny ako kurkuma zazvor oregano... Vsetko to beriem v tabletkovej forme, samozrejme mam naordinovane ako a kedy co brat... Vratane prudov/frekvencii... Spolu s touto kurou som si nasadila aj veganstvo, okrem vajiciek, tie si odopriet nedokazem... Vraj sa potom lahsie hubia parazity... Uz cca rok sa vsak stravujem bez kravskeho mlieka, lepku, obmedzujem rafinovany cukor, vyprazane atd... Proste vsetko nezdrave :) S akne, alebo teda velmi upchatymi pormi sa mordujem uz dlho, celkom sa mi to zlepsovalo, ale teraz sa mi to v poslednych tyzdnoch velmi zhorsilo... Plet sa mi uplne vysusila - asi po lyzovacke kde mrzlo (mam dehydratovanu zmiesanu plet) a zacali sa tvorit velmi drobunke upchate poriky... Mam ich po celej tvari a to myslim komplet celej, zacali sa mi vyhadzovat aj upchate pory na krku, co som nikdy nemala, a na dekolte a chrbte... Na dekolte a chrbte to zacalo ako prve, uz 2 tyzdne dozadu som to zaregistrovala, ze chrbat aj dekolt mam vyhadzany takymi malinkymi pormi... Najprv som myslela ze to je alergia alebo nieco take, aj kvoli tej suchosti, dala som si aj zyrtec, ale nepomohlo... Vobec. Vyzera to velmi zle ako keby som mala rapavu kozu, cela som hrbolkova a este aj sucha, a este sa mi to zacalo aj na krku a dekolte zapalovat... Vyzera to hrozne :(
Tento tyzden som si kvoli tomu zacala robit aj EFT metodu, kedze som mala problemy s mojim ex, mojim ziarlenim a stale som bola nervozna nahnevana.. Ale psychika sa mi myslim dava pomaly dokopy, uz to zvladan ovela lepsie...
Moja kozmeticka ktora mna a moju plet doverne pozna a robi so mnou uz rok a velmi mi pomohla, povedala ze som sa len vysusila a z toho vyhadzala... Davam si krem cicaplast od la roche, lebo kremy s vysokym obsahom vody nemozem - vyhadzem sa z nich vzdy...

Myslite ze som sa mohla vyhadzat z toho odparazitovavania? Alebo co to moze byt,?

Velmi by som uvitala nazory kohokolvek, budem vdacna... Aj odbornikov, akebo ludi ktory poznaju proceduru odparazitivania alebo eft... Ach ta moja plet, predala by som svoju dusu za to keby bola cista :D

Agnes998

S odparazitovanim nemam ziadne skusenosti, ale s akne ano. A tiez mam alergiu na niektoru kozmetiku, tiez sa z nej vyhadzem, preto uz pouzivam len anti-alergicku. Kupis to v lekarni, je to sice drahsie, ale oplati sa. Skus to, mozno mas nejaku reakciu na kozmetiku. Dobra a antialergicka je napr. Eucerin, Avene a ine. Nechaj si poradit v lekarni.

redka

no vyzera to ze sa zbavuje bordelu co si v sebe mala... a vylucovacim organom je aj koza... takto sa moze prejavovat detox... len vydrz podla mna bude lepsie...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nahle zhorsenie akne/vyrazok... - Fórum - ZDRAVIE.sk