Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odmietnutie narovinu, alebo ignoracia naznakov?

Príspevok v téme: Odmietnutie narovinu, alebo ignoracia naznakov?
oui.

Niekto sa vam paci, no on to neciti rovnako. Par krat ste boli na rande, on to sice nebral nijak vazne, nedal vam ziadne jasne gesto zaujmu, no vy si aj tak robite nadeje. Ste za to aby vam to povedal dotycny priamo do oci, ze to proste neciti?

Teda, mne sa deje opacna situacia, myslim, ze chlapec sa snazi, jasne, ze na 100% to povedat nemozem, ale citim to tak, ze je zo mna asi dost paf a ja teda vobec, ale vobec nemam zaujem, ja proste viem, ze ma vobec nicim nepritahuje, aj ked je mozno mily. Ja som z tych, co taketo veci musia citit, proste viem, ze tudy cesta nevede. No zaroven si zazivam to, ze sama som sa \"zalubila\" do niekoho, kto evidentne neciti veci rovnako ako ja, preto mi je tazko este aj za tohto mladeho, ked si predstavim, ako on asi trpi, pokial teda naozaj o mna ma zaujem a ja sice zo slusnosti reagujem, no nie je v tom ziadna ina motivacia z mojej strany. Mam si ho zavolat von a z oci do oci sa s nim o tom porozpravat? Ci radsej napisat, aby to bolo menej trapne obom? Alebo sa tvarit ako truba, ze ja nic nevidim a nepocujem. Ta posledna moznost mi je uplne proti srsti, ale kto vie, mozno to niekto tak citi, ze by sa radsej vobec nevyjadroval. No ja ignorovat cloveka neviem, slusnost mi kazde reagovat, ale nechcem, aby si robil falosne nadeje. Tak co, kto by ste aku reakciu od druhej strany brali najlepsie.

(Robim si len prieskum, rozhodnem sa aj tak nakoniec sama podla svojho pocitu, nie toho, co mi tu budete radit vy )

Sejla

Ja osobne si nezvyknem namýšlať niekoho záujem, skor naopak. Ale ak by sa stalo, tak by som chcela vedieť na čom som. Problém je ale asi v tom, že on je chlap a asi si myslí, že ešte si ťa získa.

Sejla

Najskôr skús náznaky, keď nepochopí hneď, skús jasné signály, keď ani potom, jemne mu to povedz, keď ani potom, úplne jasne a zrozumitelne mu povedz, že nemá žiadnu šancu. Ale nedávaj si moc načas, kým sa úplne nesfanatizuje, lebo potom sa ho budeš ťažko zbavovať.

anxs

Obaja si zaslúžite, z nejakej prirodzenej vzájomnej a aj osobnej úcty, aby ste si to vydiskutovali úprimne z očí do očí.

Agnes998

Mne nevadi ked druha strana nepovie narovinu ze nema zaujem, lebo z naznakov to aj tak skor ci neskor pochopim a neotravujem, nie som typ co sa vtiera. Su ale taki ktorym to treba narovinu povedat, lebo inak to asi nepochopia alebo stale budu dufat. Mozes mu to trebars napisat, nejak jemne, ze je sice fajn, dobre sa ti s nim keca, ale na vztah to nevidis.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odmietnutie narovinu, alebo ignoracia naznakov? - Fórum - ZDRAVIE.sk