Dva roky na AD a opat na zaciatku

Príspevok v téme: Dva roky na AD a opat na zaciatku
sarategane

ahojte...skoro dva roky sa liecim na uzkostno-depresivnu poruchu, po zosypani sa z prace a vztahu mi ju diagnostikovali, odvtedy beriem AD, alventu...uz som bola celkom fajn na tom, po viac ako roku! tak sme sa snazili znizit davky a aj ju vysadit. no v priebehu toho sa zmenili vztahy v rodine, sestra mi podkopala nohy a ja zas pafam do diery v ktorej som bola predtym. lekarka mi predpisala nove AD, zevraj ta alventa uz nema taky efekt tak mi dala magrilan. som zufala, rok som sa naozaj snazila, makala na sebe a zmene teraz si pripadam ako na samom zaciatku. nevladzem uz. :(

Agnes998

Z toho si nic nerob, tak to v zivote chodi, raz si hore, raz dole. Nebudes musiet brat AD cely zivot, toho sa neboj. Kludne to ber kym to potrebujes, AD tretej generacie do ktorej patri aj Magrilan nie su navykove, nenicia pecen ani ziadne vnutorne organy, su velmi setrne k zdraviu, nijak ti neublizia. A ked budes mat zivot v poriadku, tak to mozes zase pomaly vysadzat. Nebud z toho zufala, bud rada, ze taketo lieky mame a v pripade potreby ich mozeme uzivat, nebolo tomu vzdy tak.