Moj priatel mi zacina liezt na nervy!

Príspevok v téme: Moj priatel mi zacina liezt na nervy!
jacki

Ahojte musim uz napisat,lebo prasknem od zlosti.Mam priatela sme spolu 2rok planujeme aj spolocnu buducnost.No v posledej dobe ma uz priatel velmi rozculuje.Milujem ho,no ked to takto pojde dalej moja laska k nemu ochladne.Problem je v tom,ze priatel ma kamarata s ktorym sa pozna uz od malicka a su si ako bratia ked treba tak si navzájom pomozu.Nemam nic proti tomu ked si pomahaju a ani proti tomu ked sa stretavaju niesom predsa ziadna furia je to normalne ze sa stretava s kamaratmi nechcem od neho aby teraz preto,ze sme spolu okaslal kamarata to nie no v posledných mesiaoch s tym kamosom a najnovsie uz aj s manzelkou toho kamarata nakolko sa minuly rok ten jeho kamos ozenil travy vela casu s nimi. Mame naplanovane napr.ze v sobotu ideme niekde na kavu a na to mu jednoducho zavola,a ide s kamosom a jeho zenou von.Chodivala som zo zaciatku s nimi aj ja ked sa islo na opekacku a pod.nemozem povedat ten jeho kamos je dobry clovek je fajn no ide mi uz na nervy proste s nimi priatel travy viac casu ako somnou aj ked mi priatel potom povie sak mala si ist s nami to ma vie potom uz vrchovane nahnevat!uz som sa s nim o tom aj rozpravala vzdy povie.ze ja som pre neho na prvom mieste no v poslednej dobe to tak nevizera.Ked mame nieco spolu naplanovane mame niekam spolu s priatelom ist a zavola mu jeho kamos vzdy je zmena planu a ide niekam s tym kamosom a jeho zenou,zbytocne priatel vola aj mna ja chcem chvile travit aj s priatelom ´vo dvojici a nje neustale s jeho kamosom a jeho zenou.Neviem co si mam uz o tom mysliet a neviem co mam uz robit.No jedno uz viem,ze ak to takto pojde dalej moja laska k nemu ochladne.Dakujem za rady.

Agnes998

Ale je pozitivne ze si to nakoniec priznal a ze sa chce zlepsit. Ja som kedysi mala chlapa, co bol hrozne zavisly od mamicky, kazdy vikend len za mamickou a nikdy inam. Ten si nikdy nepriznal ze ten jeho vztah k nej nie je zdravy a ze 30-rocny chlap by si mohol zacat budovat vlastnu rodinu a nie stale visiet na mamicke.

jacki

Ahoj Agnes tak som sa s priatelom o tom znova rozpravala a tento krat to pomohlo priatel to obmedzil travi viac casu so mnou a dokonca sa mi aj ospravdlnil,ze ma zanedbaval a na moje naroden.mi chysta velke prekvapenie.Dakujem za rady.

Agnes998

A keby mu niekedy povedal ze dnes sa nemozeme stretnut, mam uz nejake plany tym by o neho prisiel? Urcite nie. Vsak to je chore taketo zmyslanie.

jacki

Ahoj Pink to urcite nie to mozem s istotou potvrdit.Tento kamos raz môjmu priatelovi pomohol v tazkej situacii,poznaju sa od malicka su si ako bratia tak priatel nechce o neho prist.

pink

Ahoj...
Podľa mňa sa s nimi stretáva kvôli sexu... Veľa mužov chodí takto s párom a hlavne na základe sexu..
To je len môj typ... Nemusíš ho brat vážne..

Agnes998

Musis si to s nim vydiskutovat, ked nabuduce ti zrusi plan lebo mu zavola kamos, tak mu povedz hned ze preco rusi vas program, preco nemoze kamosovi povedat, ze sa stretnu inokedy, ze uz nieco ma. Normalne sa s nim o tom pohadaj, ale normalne, treba sa vediet aj hadat. Trvaj na tom, nech idete robit to, co ste mali dohodnute, ked nebude chciet, spytaj sa preco, a ci stale trva na tom, ze si pre neho na prvom mieste, ked nie je ochotny ani len dodrzat slovo a to opakovane. Ak si to nevyriesite, tazko mozte planovat do buducnosti. V tom mas pravdu, ze je kravina verit tomu, ze ked budete po svadbe a budete mat deti, ze sa zmeni. Nezmeni! Kopa zien takto dufa ze sa im muz zmeni a on sa nikdy nezmeni.

jacki

Ahoj jjjjjjj pozri ja sa nestazujem ako som uz povedala ja som sa uz o tom s priatelom rozpravala stale mi povie,ze ja som pre neho na prvom mieste no vôbec sa tak nechova trva to uz 3mesiac.Ja nepotrebujem mat nad nim kontrolu a nemam ziadne vyhovorky nech ma cas aj pre seba ja mu to nezakazujem a ani mu v tom nebranim no myslim si,ze ak je teraz schopny si pre kamarata pokazde nohy dolamat a neustale rusi to co mame naplanovane tak akoby sa potom choval keby sme zili spolu a maly spolu dieta.To by potom co visel neustale na kamosovi a na jeho zene.Myslim ze to by pocase prekazalo kazdej zene.Tak potom nech nema vztah nech je teda s kamosom.