Moj priatel mi zacina liezt na nervy!

Príspevok v téme: Moj priatel mi zacina liezt na nervy!
jacki

Ahojte musim uz napisat,lebo prasknem od zlosti.Mam priatela sme spolu 2rok planujeme aj spolocnu buducnost.No v posledej dobe ma uz priatel velmi rozculuje.Milujem ho,no ked to takto pojde dalej moja laska k nemu ochladne.Problem je v tom,ze priatel ma kamarata s ktorym sa pozna uz od malicka a su si ako bratia ked treba tak si navzájom pomozu.Nemam nic proti tomu ked si pomahaju a ani proti tomu ked sa stretavaju niesom predsa ziadna furia je to normalne ze sa stretava s kamaratmi nechcem od neho aby teraz preto,ze sme spolu okaslal kamarata to nie no v posledných mesiaoch s tym kamosom a najnovsie uz aj s manzelkou toho kamarata nakolko sa minuly rok ten jeho kamos ozenil travy vela casu s nimi. Mame naplanovane napr.ze v sobotu ideme niekde na kavu a na to mu jednoducho zavola,a ide s kamosom a jeho zenou von.Chodivala som zo zaciatku s nimi aj ja ked sa islo na opekacku a pod.nemozem povedat ten jeho kamos je dobry clovek je fajn no ide mi uz na nervy proste s nimi priatel travy viac casu ako somnou aj ked mi priatel potom povie sak mala si ist s nami to ma vie potom uz vrchovane nahnevat!uz som sa s nim o tom aj rozpravala vzdy povie.ze ja som pre neho na prvom mieste no v poslednej dobe to tak nevizera.Ked mame nieco spolu naplanovane mame niekam spolu s priatelom ist a zavola mu jeho kamos vzdy je zmena planu a ide niekam s tym kamosom a jeho zenou,zbytocne priatel vola aj mna ja chcem chvile travit aj s priatelom ´vo dvojici a nje neustale s jeho kamosom a jeho zenou.Neviem co si mam uz o tom mysliet a neviem co mam uz robit.No jedno uz viem,ze ak to takto pojde dalej moja laska k nemu ochladne.Dakujem za rady.

jjjjjjjjjjjj

uvedom si ze spolu ste neni ani zobrati a nemate spolu ani dieta prepac ale vyhovorky tipu oni su mu prednejsi nejsom furia no si lebo tu pises a stazujes sa tu na fore cudzim ked mas s tym problem tak si otvor hubu a povedz mu to ze ti to tak nevyhovuje o tom ze teraz si tvoj piratel nasiel cas viac sam na seba ako na teba a tebe samej to prekaza lebo nemas nad nim kontrolu a v tom je problem.
vsetko je to o komunikacii s tou osobou ktorou si rozpravat sa a chapat toho druheho

jacki

Ahoj lily ta jeho zena nieje zla osoba,len mne uz proste lezie na nervy aj ona.Zo zaciatku som chodila von aj s nou len proste nemozem zato sprotivili sa mi preto lebo priatel im venuje viac casu ako mne rusi nase plany len aby o neho neprisiel.Dokonca sa aj stava,ze ked sme niekde s priatelom nema inu temu iba o nich dvoch.Nebol takyto neviem co sa stalo. Zacina mi pripadat,ako keby bol nimi posadnuty.

lilyiankaa

ahoj Jacki, úplne súhlasím s tým, čo napísala Agnes.. Môj priateľ má tiež kamoša z detstva, s kt. býval dosť často a mne to aj sem tam už vadilo, ale uvedomil si, že dôležitá v jeho živote som aj ja a kamoša obmedzil, pretože aj napriek tomu, že spolu bývame, tak na seba nemáme veľa času. A hlavne sa zmenili životné priority, my si zariaďujeme budúcnosť, plánujeme rodinu a tento jeho kamoš by len hýril, chodil po diskách a tak .... Takže sadni si s ním, porozprávajte sa rozumne ako dvaja dospelí ľudia a verím, že nájdete riešenie... Nie je to vec, ktorá by nemala riešenie. Inak ma tak napadlo, neviem aká je ta kamošova žena, ale čo keby ste si napr. sem tam vyšli von len vy dve.. nech idú oni dvaja a aj vy dve :)

jacki

Ano to som ja ta jacki no a co je na tom ja som sa chcela s flarikom stretnut,vypocut ho a porozpravat sa s nim preto ze sa mi raz stalo nieco podobne.A nie preto ze som s nim chcela mat nieco viac. Za to,ze som mu napiala neznamena,ze som nemohla mat vztah.Neviem co je na tom take strasne nenormalne.

ebi77

jacki? to ty si tá jacki, ktorá sa chcela stretnúť s flaaarikom? a teraz píšeš, že máš dvoj ročný vzťah? niektorým veciam ja skutočne nerozumiem, inak sorry za spam

jacki

Ahoj september.Ano je dobre ked ma kamosa pisala som ze ja niesom ziadna furia a nechcem od neho aby teraz kamosa okaslal to nie len mi proste uz ´vadi a lezie na nervy,ze dava viac prednost jemu je skratka schopny menit nase plany,len preto,aby ho kamos neskrtol v zozname ja chcem zit zo svojim priatelom a nie s jeho kamosom a jeho zenou.

Agnes998

Ja ta chapem, to vie nastvat ked mate nieco naplanovane, ty sa tesis, potom zavola kamos, zmena planu a ide s kamosom. Keby ta mal fakt tak rad jak tvrdi, tak by kvoli nemu nemenil vase plany ale normalne by mu povedal, ze teraz nie, pojdeme inokedy. Skus si s nim o tom pohovorit, ale nie utocne a vycitavo, skus mu vysvetlit tvoje pocity, ako ta mrzi ze ty sa casto na nieco tesis a ze on furt meni plany a si nestastna, ze nemas nic proti jeho kamosovi ale ze chces s nim byt niekedy aj sama. Ak to nepomoze, tak v tom vztahu nevidim velky zmysel, partner co sa ide roztrhat pre kamosa a priatelka je pre neho az niekde na dalsich miestach nie je dobry pre buducnost.

september

Jacki, ale ved to je dobre, ze ma kamosa/ kamosov. Ci radsej by si bola aby bol totalne samotar, cudak bez jedineho normalneho kamosa? Ale tak mal by urcite mysliet viac na teba, a hlavne ked ste dohodnuty na niecom, tak dohodu aj dodrzat. A tu jeho manzelku ty nemusis? Bolo by skvele keby si sadnete, mozno si tomu ani este nedala dost velku sancu...

jacki

Ahoj sorry ja uz proste neviem:( priatel mi hovori,ze nechce byt vyskrknuty s kamaratoveho zoznamu no hovori mi zaroven,ze nechce nikdy o mna prist ze ma miluje a ze ja som na prvom mieste.No neviem preco sa potom takto chova.:(

sorry_333

ahoj .tak ja som prežívala to isté a dlho mi to nevydržalo chlapci ktorý sa kamarada od dectva su nerozlučná dvojica pretože viac im zaléži na sebe ako na partnerke nedávam sancu že to bude lepšie