Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlho som nemala menzes

Cimona

jasne ze chod na vysetrenie...mne sa to tiez prihodilo ze som nedostala menzes pol roka chodila som kvoli tomu aj na akupunkturu ale nepomohlo, vyvolavacka tiez nezabrala a nakoniec jedine co mi zabralo bol duphaston kedze antikoncepciu som uz brat nechcela

Dajana3456

Určite by si mala ísť za gynekologom. príp. skus Agnucaston, mne ho predpísala lekárka keď mi tiež meškalo cca pol roka (rovnaký prípad schudla som ale nie až tolko), najskor ti chýba niečo v strave, máš dostatok tukov? a bielkovín v strave? (skús jesť tvaroh, a vit. E) Chod za lekárkou,

sewie

menstruaciu si stratila s najvacsou pravdepodobnostou kvoli ubytku vahy- a mala by si ist za doktorkou lebo je mozne zi ti chybaju kvoli tomu iste hormony-mne sa stalo to iste

Táňa:D

Hlavne nestresuj. Môze to byť aj tým chudnutim,lebo organizmus si zvyká na nové fungovanie. Ešte pockaj, a potom uvidiš. :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dlho som nemala menzes - Fórum - ZDRAVIE.sk