Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Upchaty nos

Príspevok v téme: Upchaty nos
Nikola21

Ahojte, mam taky problem, ze mam velmi casto upchaty nos a niesom vobec chora. Najhorsie je to vecer, ked si lahnem do postele. Nemozem nosom vobec dychat. Taktiez si potrebujem dost casto fukat nos a tvori sa mi aj dost hlienov. Trva to uz asi 3 roky. Bola som aj u skveleho ORL doktora ktory mi predpisal nejake lieky a spreje do nosa. Trosku mi to pomohlo, ale o take 2 mesiace to bolo naspat. Vobec neviem co s tym mam robit. Uz som si tak zvykla dychat ustami, ze ked ich zavriem tak mam pocit ze sa udusim. Tak isto mi velmi casto zalahava v uchu. A napriek tym hlienom si musim casto odkaslavat. Ale ono to nieje ako normalny kasel, to jen take male zakaslanie aby sa mi kus uvolnilo v krku. Niekedy mam pocit, ze je to uz len moj zlozvyk. Mate niekto podobny problem?

Dakujem ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Upchaty nos - Fórum - ZDRAVIE.sk