Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevytlačiteľné vyrážky

Príspevok v téme: Nevytlačiteľné vyrážky
Viky777

Zdravím, v oblasti dekoltu sa mi vytvorili také biele vyrážky, ale nedá sa ich zbaviť. Keď ich chcem vytlačiť ani s nimi nepohneme, skúsila som ich aj prepichnúť - teda jednu, ale nič akurát je to červené, ale stále je tam kopček. Som z toho zúfalá, lebo aj tak sa mi robia sem tam vyrážky na dekolte a ramenách a ešte aj toto. Ďakujem za všetky rady a viem, že si do toho nemám babrať, ale ono to nikdy nezmizne.

odpovedam

biolab mask je podfuk. himalaya ma teraz za sebou jeden skandal, stahuju sa z trhu niektore vyrobky kvoli vysokemu obsahu tazkych kovov. mne dost pomohla na plet avene - triacneol. ale vies, toto su velmi individualne veci. neskusis kozne vysetrenie? mozno mas nejaku premnozenu bakteriu, na to krem stacit nemusi.

Viky777

A este ma napadlo, som minule objavila tuto masku. Ale ja neviem, je to mega drahe a tie recenzie su az velmi pozitivne umele.

www.biolabmask.com

Viky777

No tak ja si prestudujem teda, snad pomoze viac. Ja osobne som pouzivala celu radu Vichy normaderm a mne to celkom pomahalo, respektive redukovalo vyrazky, ale nevylieci to. Teraz skusam Himalayiu a ta je tiez okej, ale tiez to nevylieci. A plus si potieram tvar aj dekolt konopnym olejom, ten je asi najlepsia vec co som zatial objavila. Ale aj tak sa robia tie male svine. Co sa tyka stravy, tak jem zdravo, sladkosti sa snazim nejest ani mastne a vyprazane. Ale dost fajcim niekedy a obcas si aj vypijem a si myslim, ze toto je dost zle pre moju plet. Len ma stve, ze neexistuje nic co ta uplne zbavi tychto problemov, nechapem tomu. Niekto ma tak nadhernu plet. :(

ivana.z

A ktomu ako dlho sa hoja, klasicky je najlepsie si ich vobec nechytat a hlavne neskarabat (co je samozrejme challenge :)) No a s tym BetaGelom boli u mna tak do tyzdna fuc. Ale musis zase pocitat s tym, ze ako pri kazdej kozmetike je ucinna iby v dobe ked sa pouziva. Ked prestanes, tak sa asi budu tvorit zase :/ ale na to je uz potom potrebne upravit aj stravu a celkovu zivotospravu. Skus napriklad doplnit stravu o vitamin A a zinok. A nie su dobre prilis sladke veci a mliecne vyrobky.

ivana.z

Pomaha mi BetaGel o ktorom sa tu aj pise www.zdravie.sk

V medaprexe pracujem, takze mam skoo vsetky vyrobky otestovane na sebe a kedze ma najviac trapia prave tieto vyrazky tak fakt odporucam ten BetaGel, mne pomohol velmi. A vyborna je aj cistiaca pena Medik8, ale to uz myslim nie je az take rozhodujuce, tu si kludne mozes kupit aj inu ale to serum je naozaj jedinecne.
Ved popozeraj na stranke, su tam aj rozne referencie :)

Viky777

Ahoj a aku kozmetiku pouzivas? A ako dlho trva, kym sa ti zahoja vyrazky, lebo mne strasne dlho. Nechapem tomu, aj ked sa toho nedotykam, staram, kremujem.. strasne dlho ich mam ..

ivana.z

Mam ten isty problem a pomaha mi kvalitna kozmetika proti akne. Tiez si to nevydrzim rypat ale som poctiva v tom ze mam na prstoch vreckovku takze si tam nezanasam necistoty a nezapaluje sa mi to potom. a Slniecko to v lete trochu vysusi.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.