Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to normálne??!

Príspevok v téme: Je to normálne??!
Anonym56

Ahojte. Chcela by som si vypýtať Váš názor. S mojim priateľom už chodím skoro 5 rokov. Je to úžasný vzťah v podstate sa na nič nemôžem sťažovať. Stretávame sa v podstate iba cez víkendy pretože cez týždeň ja pracujem a on je na priváte kvôli vysokej škole a práci v inom meste. V poslednom čase však cítim, že to už nie je také aké predtým. Samozrejme ešte ho stále milujem! Neviem si predstaviť, že by som s ním nebola, že by mi nezavolal, že by som ho nevidela... proste to nie. Len jednoducho neviem... poriadne to ani opísať neviem. Niekedy sa napr. ku mne pritúli a znervózni ma to. Potom sa ma pýta, že čo je a ja jednoducho ani sama neviem čo je len ma to znervózni. Viem znie to blbo, ale predtým som sa na takýchto veciach neznervózňovala. Teraz mi na ňom vadia veci, ktoré predtým nie. Ja si myslím, že to je možno aj tým, že sme sa predtým stretávali častejšie a teraz iba tie víkendy...no a cez týždeň som v podstate sama a zvykla som si na to alebo neviem. Bojím sa, že sa po čase začneme hádať na somarinách a potom to celé zhasne kvôli mne....
Poraďte prosím!

novaKT

jejda...
tak zisti co chces (od zivota a vztahu), a zisti co ti je..
byt nervozna z toho ze sa k tebe tuli?
mal by ta viac ignorovat, mal by byt chaldny ako ty.. a fungovalo by to perfektne.
daj mi jeho mail a napisem mu tak perfektny navod, ako ta znovu zbali, ze az..
PS: stacilo by "ignoruj ju a dolezie sama"
typicke zeny.
emancipacia, karieristika, chladnost..
otazka, nezijete nahodou v blave?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to normálne??! - Fórum - ZDRAVIE.sk