Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako mu mam povedať, že nemám záujem?

Príspevok v téme: Ako mu mam povedať, že nemám záujem?
Lentilkaamat

Ahojte . Takže aký je môj problém . Mám 17 pred asi trištvrte rokom som spoznala jedneho chalana ,šli sme von a tak . Neskôr sme chodili stále von až sme došli k úletu . Mávali sme úlety takto každé piatky lenže ja som ho upozornila,že vzťah nechcem ,ale nejaky ten ulet by bol fajn . Takže takto to pokračovalo dokým som nepovedala stop . On sa namňa príliš namotal až doslova zaľúbil . .. stále ma otravoval vypisovačkami ,že nemôže byť bezomňa a tak . aj mi na valentína doniesol pred dom merci . Teraz mi po dlhom,dlhom čase napísal ,že mu chýbam a nemôže byť bezomňa,e to už nevydrží ,ale ja k nemu nič necítim. cítim k nemu odpor a neviem ani prečo,proste neni to tam . Ako mu mam povedať,že nemám záujem alebo čo mám stým spraviť ,tak aby som mu neublížila ? .. aby som povedala,že medzi nami nič nebude . on má mimochodom 23 . Ale ja naozaj nechcem sním nič . Prosím ,prosím moc vás prosím. nechcem ubližovať ... vim,že som mala na to myslieť skôr ,ale keď nabral tú odvahu mi po trištvrte roku napísať ,nechcem mu povedať chod do riti ,ale nejak slušne . prosím. ďakujem

lilyiankaa

tak to urob ako som ti popísala ...ak s ním nechceš byť ani kamoška, narovinu mu povedz, že ťa obťažuje ak ťa kontaktuje a nech to už viac nerobí, že nikdy k nemu nič cítiť nebudeš a taká je proste realita .. a to by snáď mohol pochopiť a dať pokoj

Lentilkaamat

nie nespali sme spolu vzhľadom na môj vek a ani s nikym by som len tak nespala ,úlety typu bozkávanie a pod.
lenže ja ked sním budem kamoška bude to o tom istom . Ja som to brala čisto ako zábavku ,preboha má 23 a ja sním fakt nič nechcem . ani ma nejak nepriťahuje .

lilyiankaa

v prvom rade by ma zaujímalo, čo znamená, že každý piatok došlo k úletu, spávali ste spolu?
ak nemáš záujem, nie si do neho zaľúbená a jeho záujem ťa otravuje, jednoducho mu to povedz .. povedz mu, že je fajn ako kamoš, ale ako priateľa si ho nevieš predstaviť, že k nemu nič necítiš a ak teda ti doslova vadí, tak muprípadne povedz, nech ťa nekontaktuje, nevolá, nepíše a zabudne na teba ..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako mu mam povedať, že nemám záujem? - Fórum - ZDRAVIE.sk