Mám 14 a asi som tehotná

Príspevok v téme: Mám 14 a asi som tehotná
mkricilova

Ahojte mam 14 rokov o nedlho 15, vazne niesom pysna na to co tu pisem.. ale bohuzial uz sa stalo.. Priatel sa mi tam dole vystriekal.. bolo to 25.marca.. kramy som mala pred tym 7 marca. takze som nemala plodne dni... ale teraz je 13.marca a mne už 6 dni meškaju kramy.. a tak 3 dni ma boli v podbrusku... od coho to moze byt ? myslite ze by som mohla byt v tom ?.. poradte mi prosim

0vecka

2 uuuu jj to je taka logika ako ked poviem ze homosexuali si tiez zasluzia nebyt ukamenovani tak som hned teply ze?

Lulu2011

nemusis byt hned po prvom styku tehotna, ak mas dlhsie menstruacne cykly, je mozne, ze si mala plodne, ale ak mas cyklus cca 28 dnovy, tak si nemala, test odhali vsetko :)
a nabuduce radsej s tým pockaj, aspon rok a zadovaz si ochranu, v takom veku je fakt blbe riskovat, ved si este na ZS, co sa stalo sa neodstane, tak ti drzim palce, aby si nebola :)

bezprezyvky.

Podla mna je toto nejaka provokacna vymyslena tema. Ale ak nie je, tak ja by som si to asi hodila (sorry za "podporu"). Neviem si predstavit byt tehotna ani teraz v 27 a nie to este v 14.

Žužova

Bohaaaaaaaaa..v 14stich som sa ešte hrala s hračkami a teraz decka sexuju jedna radost.. chalani s tými žižalkami haha to je predstava :D ... hnusná doba ,čo už ....:)

uuuu

ovecka a hrac budu asi z tych ktorych pritahuju tzv. lolitky nezrele. Je chore chlapci ak je u vas normalne ze 12 az 15 rocni maju sex. Aj mne pridete ako pedofili. Hrac ano je to normalne u africkych a juhoamerickych a australskych domorodych kmenoch ci v Indii kde vyberaju manzelov dievcatkam uz cca 8 veku zivota a sobasia ich ako 10 rocne. Dajte sa liecit vy dvaja. Porovnavat zaostale kmene s civilizovanym svetom.

mimi90

istotne by si si mala ist kupit test... ak si v tom rozhodnut sa co dalej... ja som bola v 14tich este decko vobec si neviem predstavit zeby som mala dieta... dieta je velka zodpovednost... mozno budes najlepsia matka na svete... neriesim kolko mas rokov a ci sexualne zijes alebo nie... len si myslim ze kazdy kdo sexualne zije by mal mat rozum ci ma 14 alebo 40... ak ma clovek rozum mat sex preco nema rozum pouzivat ochranu? je 2eura za kondom tak vela? ze je kondom nepohodlny? je pohodlnejsie mat dieta? proste to vobec nechapem... myslim ze clovek by mal za svoje ciny niest nasledky a ak budes tehotna budes ho niest do konca zivota ci sa rozhodnes si ho nechat alebo nie... najhorsie je ked tvoje ciny ovplivnia aj dalsieho cloveka v tvojom pripade dieta... ak budes tehotna rozhodni sa podla svojho najlepsieho vedomia a svedomia... drzim ti palce a vela stastia

karolinka122

Hrac , ono to este stale normalne je, ale u primitivnych narodov, kde sa vydavaju aj 8 rocne dievcatka za starych dedkov a potom sa docitas, ze dievcatko pocas svadobnej noci umrelo, pukla jej maternica... Vidim, ze pedofily ako ty stotoznuju s nazormi, ze cim skor tym lepsie, kazdeho jedneho by som vykastrovala a Ovca je tiez nekompletna, asi nejaka uchylacka tiez...

Prezyvka55

0vecka vies co by bola sranda ? :D kebyze si mal raz dceru a ta by v 14tich otehotnela a potom by si sa o to jej dieta musel starat. To by som sa tak rehotal ze by to bolo pocut na cely mnichov :D