Menzes

Príspevok v téme: Menzes
janka2012

cawte baby.potrebovala by som od vas radu.v polovici juna ideme na 3/dnovy vylet a ja som akurat dnes dostala kramy cize ich asi dostanem presne na vylete a to nechcem.a teraz k veci:neviete ci mi moze moja obvodna lekarka predpisat niejake lieky na oddialenie alebo vynechanie menzesu lebo vazne sa mi s tym nebude chcet na vylete babrat.ak hej tak asi v com to spociva ak s tym mate skusenosti.vopred dakujem :)

hlavicka

Ahojte baby :) veľmi vás prosím o radu-veľmi.Idem na trojdnový vylet a budeme sa tam kupat. :( ja sa velmi bojim ze tam dostanem menzes mam len 12 Neexistuje nieco na prirodne oddialenie menzesu alebo sa mam poradit s mamou , alebo to proste budem mat ??? No neviem :( prosííím .Na ten výlet tam ideme s triednym ucitelom cize chlapovi by som nerada vysvetlovala ze preco sa nejdem kupat Dkujem za radu ;)

janka2012

fuuuuuuuuuuuj....nechcm videt co by to spravilo s mojou zubnou sklovinou zaludkom kde mame aj tak vsetci pH 1,3 a ece citron do toho...a to akne co by sa mi z kysleho vyjadzalo...amen.ja by som to nevydrzala

sasenka

mne pomohla citronova stava,resp.citron.som ho vela jedla a sa mi oddialila tak o 3,4dni ale musis ho papat fakt ze vela