Sladké

odpovedam

Ano, ste zavisle. A mate v tele pravdepodobne nejake zapaly, pretoze niektore bakterie vyvolavaju strasnu chut na sladke, pretoze sa sacharidmi zivia. Doslova si ich v tele pestujete. Inym dovodom chute na sladke moze byt malo vitaminu C, ale to je len priklad. Nie som lekar, aby som vam to vedela povedat.

Kazdopadne, ano, zaprite sa. Ja mam teraz rysovaciu fazu treningu, co znamena, ze absolutne ziaden cukor, muka, cestoviny, obilniny... jedinym mojim cukrom su nizkosacharidove bobulovite a citrusove plody.

Ku podivu, vobec nemam abstak, ako sa ocakavalo. Je to tym, ze mam pred sebou ciel a viem, ze jedine disciplinou sa k nemu dostanem. Takze prestante sladkosti kupovat, prestane tolko sladit. Postupne uberajte zo stravy cukor a muku a hlavne same seba motivujte lepsim zdravym a vzhladom. nikto iny to za vas nezvladne...

jajaa

Ahoj Lory, ja som na tom podobne ako ty, proste to sladké musím mať každý deň. Snažím sa to aspoň zredukovať, pretože si myslím, že som na sladkom vyslovene závislá. Asi sa dá toho zbaviť len silným sebazaprením. Ovocie jem dopoludnia, ale to nie je ono...A koľkokrát denne si dopraješ ty sladkosť?