Moje rozhodnutie mi zmenilo život..

Príspevok v téme: Moje rozhodnutie mi zmenilo život..
pink

Dlho som uvažovala nad tým komu lepšie povedané kam by som mohla napísať svoje trápeni,ktoré pretrvá už rok.

Mám priateľa s ktorým už 5 rokov žijem... No po čase ma tento vzťah omrzel.. Už to nieje take ako kedysi..
Rozhodla som sa teda že sa prihlásim na stránku kde budem môcť komunikovať aj s ľuďmi...
No stalo sa to čo som nečakala... Stretla som tam človeka do ktorého som sa zamilovala po prvých správach..a bolo to vzájomné...
Viem že vy ľudia to hneď okomentujete tým že som mladá a naivna,že tam sú všetci taký no toto bolo iné...
Jedným slovom bol výnimočný... Po necelom mesiaci bol ochotný za mnou prist a ani 400 km mu nerobilo problém,no najprv som chcela vyriešiť môj terajší vzťah aby som mohla byť slobodná... No nešlo to tak ľahko ako som si myslela...

Večer som priateľovi povedala že vy s ním nechcem byť... Záľubila som sa do iného muža,ktorému on nesiaha ani po členky...
Vtedy to začalo...
Zamkol ma v izbe a nechcel ma pustiť... Snažila som sa ho presvedcit no nešlo to... Vyhrážala som sa mu že ak ma nepustí tak sa otrávim... Ani to nepomohlo... Musela som pri ňom ostať ešte celú noc,ležala som na kraji posteli a čakala kedy bude ráno...
O 6 ráno som vstala a povedala mu že odchádzam k rodičom... A že neviem kedy prídem... Pustil ma...
Prišla som k rodičom a povedala som ho čo sa dialo.. Nebola tam žiadna ľútosť a ani som ju nečakala.... No ale predsa sú moji rodičia.. Mohli povedať že mi pomôžu vyriešiť problém miesto toho bránili priateľa... A neboli to len rodičia... Ale dokonca aj súrodenci.... Dvaja bratia... Jedina osoba ktora pri mne stala bola moja sestra...
Keď už sa rodičia ako tak s tým zmierili prišiel on... Veľmi som sa naňho tešila... A bol presne taký ako bol aj v písmenkach.. Nekonečné vášnivý... Pozorný.. Proste ako postava s toho najkrajšieho románu...
Pokiaľ neprišiel čas sa vratit domov... Bolo to najhoršie rozhodnutie života... Mala som sadnúť s ním do auta a odísť... No neurobila som to... Matka mi povedala že ak s ním odíde zabudne na to že som jej dcéra... To bolo to najhoršie čo mi mohla povedať.... Vždy som im zo všetkým ponáhľa.. A robila všetko čo som im videla na na očiach...
Rozlúčila som sa a odišla... No otočila som sa... Zbadala som ako kľači na zemi a place... Nechcel až odídem... Vrátila som sa teda naspäť k nemu a chytila mu ruku do svojich dlani.. Povedala som mu " účtum tí budem ruku držať po celý život vo svojich dlaniach miláčik... " vtedy sa postavil silno ma objal pobozkal a takto sme sa lúčili ďalšiu hodinu... Keď som otvorila dvere na dome mama na už čakala... Najprv sa bála že už neprídem no bola rada keď som sa vrátila...
Rozhodla som sa ju presvedcit aby ma s ním pustila... Že on sa ešte pre mňa otočí no nepustila ma.. Tak som šla spať.. Zavolala som mu ešte že nech si dáva pozor a tak to skončilo.... Na dalsi deň som vyzerala hrozne... Musela som si vziať tabletu na nervy aby som si aspoň na chvíľku oddýchla....
No v tom prišiel priateľ... S prsteňom... Požiadal ma o ruku.. No ja som sa mu smiala... Bola som s nervami v koncoch.. Samozrejme sa znova matka angažovala a dotlačila ma k tomu aby som ponuku prijala...
Nakoniec som sa k nemu musela vrátiť a som nešťastná... S tým mužom som to musela ukončiť.. Bolo to najhoršie rozhodnutie v mojom živote.. Nechcela som aby ma mňa donekonečná čakal.. Musel žiť aj svoj život... Tak som mu dala zbohom....
No to rešpektoval... A je tomu rok a ja o tom mužovi neviem nič... Vôbec nič... Ako sa objavil tak sa aj stratil....

Tak toto je môj zážitok ktorý sa ťahá somnou a myslím že sa bude ťahať somnou do konca života...
Ak sú tam chyby tak sa ospravedlňujem no písala som to cez telefón...
S pozdravom Pink

anabell

a kolko mas rokov? neviem pochopit akoby ti mohli rodicia rozkazat ...asi si mlada a chceli ti zabranit urobit hlupost

pink

Som tip človeka ktorému záleží na tom aby bola najprv spokojná rodina potom ja...
Niekdy aj ja uvažujem či by to naozaj vydržalo do teraz bohvie...
No nad týmto uvažujem hlavne keď som sama...
Ináč som dosť energicka žena...
Je dosť problematický... Vie viesť nepríjemné rozhovorí ba dokonca je to niekde na nervy a považovala by som to aj za psychické týranie...
Ale len tak ďalej... Jenu sa to vrati.. Je to otázka času..;-)

Sejla

No to je teda príbeh.. Mamka ťa donútila? A to za teba vždy rozhoduje mama? Kde sme v Indii, že rodičia rozhodujú, koho si máš vziať? A ty si len úbohá žena, o ktorú sa postará buď tento, alebo tamten? Nikdy si nezatúžila po samostatnosti?

lilyiankaa

ak som teda správne pochopila si zasnúbená s mužom, s ktorým si predtým žila 5 rokov a stále si nešťastná ..ale prečo, lebo si nemohla ísť s tým ďalším preč? ktovie ako by to dopadlo, či by ste ešte boli spolu, teraz už nad tým neuvažuj, ale ak si so snúbencom nešťastná, nebuď s ním