Ranná erekcia

Príspevok v téme: Ranná erekcia
PeterGriffin

dobry den, som si isty, ze tato tema tu uz urcite bola, ale i napriek tomu sa chcem spytat: aka by mohla byt pricina toho, ze mam bud slabu alebo ziadnu rannu erekciu?......bol som u lekara nedavno, brali mi krv na zapaly, na onkomery, vsetko bolo v normále......mohlo by to byt napr. slabym prekrvenim? alebo nejakymi problemami s prostatou? myslite, ze by pomohlo, keby uzivam ginko?.....mam len 25 rokov, nechapem ako mozem mat v mojom veku taketo problemy :(

Zolo598

Zaujímavé, že niektorí ľudia kritizujú aj to, o čom vôbec nič netušia. Ak máš slabú rannú erekciu, možno ti pomôžu nejaké voľnopredajné tabletky na erekciu. Tu sú zľavy na všetky možné tabletky: tabletky-na-erekciu.sk

michal erektor

Ranna erekcia je bezna, ale nie POVINNA, takze ak ju nemas, nemusi to nutne preukazovat problem.. Vsetko o nocnej a rannej erekcii tu --- -odkaz odstránený-

vv

Caute ja nikdy nemam rannu erekciu a nemyslel som si ze by to bol problem :D pri sexe funguje uplne perfektne. to ze sa rano nepostavi sam od seba nie je podla mna ziadny problem :D :D

0vecka

2 PeterGriffin no nijako kupil som si viagru a stacila polka a slo to ale potom to asi o polroka preslo same... xcel som ist k sexuologovi ale vtedy som musel mat ten vymenny listok ci ako sa to vola tak som sa na to vykaslal

PeterGriffin

kablica nevyrabam problemy tam kde nie su,ale niekolkokrat som poznamenal, ze mam uz problemy niekedy aj normalne dosiahnut erekciu, tak mam proste obavy

0vecka spominal si ze si mal tiez problemy, ale psychicke, v com spocivali a ako si ich vyriesil?

0vecka

podla mna napis na stranke kliniky ze v tomto pripade maju vyhladat pomoc je dostatocny dovod preto aby som to urobil ak by som bol na mieste zakladatela... ale kecaj si co xces

0vecka

2 ohmydog najdi mi vedecky clanok o tom ze ked ma boli rameno mam ist k ortopedovi... ranna erekcia je normalna vec a jej absencia moze byt priznakom nejakej choroby. tvoj nazopr sa nestane pravdou ked ma zacnes urazat.

citrusár11

Ja sa modlim za to, aby mi prestal stat uplne. Az vtedy budem mat svaty pokoj... Kazdy sa na to mozeme pozerat z ineho uhla pohladu...:-)