Ako spoznam uprimnost?

Príspevok v téme: Ako spoznam uprimnost?
sedan

Mam 23 a spoznal som sa s jednou super devuskov 19 rocnou. Prejavovala mi sympatie a sme sa dohodli cez SMS na neurcitom stretnuti(ked bude mat cas). Ona sa uci na prijimacky na skolu na ktorej ja za rok koncim, este sme sa vsak nestretli. Chcem sa vas opytat, ako spoznam ze tie sympatie ktore mi prejavuje su uprimne,alebo sa chce so mnou len kamaratit, aby som jej pripadne pomahal v skole(cize cista vypocitavost)
(Ta devuska je velmi pekna a mila a ja niesom ziadny model ani don chuan a nikdy predtym o mna neprejavila zaujem takato kocka, ja som este nemal ziadny vztah)

Soraja

sedan, takych chlapov ako ty je malo, vidiet, ze si babu vies vazit. O to viac ma stve ze tym sviniarom baby padaju k noham a chlapisco su normalni s aväcsinou trapia. NO a samozrejme aj naopak. Ak nechces bohateho a neviem akoeho chlapa, si mila, cestna tak s tebou zaobchadza ako s handrou a take babiky, ktore idu len po prachoch sa maju ako prasce v zite a podvadzaju chlapov na kazdom kroku. Tento zivot je velmi nespravodlivy. JA ti prajem, aby si nasiel tu pravu a bol konecne stastny

tiezsama

Ahoj sedan. No citala som to cele... a jedine co ma napada je, ze "konecne normalny chalan". Rada by som ta spoznala, aspon popisat a tak. Nepisal si odkial si. mam 21. Ta holka je husicka...

sedan

neznasam balenie zien, je to strasne stresujuce, bolestive. ak si raz najdem zenu tak ju neopustim aj keby motyky padali, neznasam to.

sedan

beriem to zvolna, prakticky som nedostal moznost blizsie ju spoznat, takze o laske sa hovorit neda, ale bol som v takom opojnom opare, ktory mi hovoril, ze je super a ze mam s nou nieco riesit, ze ju mam spoznavat pozyvat ju na rande atak, lenze tu moznost spoznat ju som hned stratil, uz ju zrejme nikdy nestretnem. A to cloveka hrozne mrzi ze nema tu moznost, lebo co ak prave po par strenutiach by som zistil, ze ma nepritahuje a ze si nemam s nou co povedat, ale to sa uz nikdy nedozviem, takze nad vsetkym zostala iba kopa nezodpovedanych otazok, ze ci to ze so mnou flirtovala bolo uprimne,alebo sa len tak hrala a podobne.

Soraja

sedan netrap sa uz koli nej. Ako vies, ze sa chce so svojim priatelom roszist? Ja keby som sa chcela s mojim rozoist tak sa s nim rozidem a nehladam neviem akych ludi, aby urychlili rozchod. To je volovina. Babulka ti z nejakeho dovodu zamlcala, ze ma priatela, neviem z akeho, ale na tvojom meite by som na nu radsej zabudla, ak mozes vyhybaj sa jej, vymaz jej cislo. PO case to prejde, uvidis, pokial si nemal s nou vztah a nebolis te spolu enviem aku dobu, tak len dakuj bohu. Takto rychlejsie na nu zabudnes. Viem to z vlastnej skusenosti

sedan

Zistil som ze to dievca ma priatela uz dlho, ale ho nikdy predomnou nespomenula, ako to zvyknu dievcata robit ked niekoho miluju, hned sa o nom rozhovoria, ale tato nic.
Tak zrejme uz toho svojho nemiluje a hlada si kamaratov, ktory by mohli urychlit rozchod,ak by sa do nich zalubila, lenze ja som to vsetko bral vazne a ked videla ze mi na tom zalezi ze to uz beriem viacej ako kamarat, tak ma zacala ignorovat, a to je totalna smola:-( tlacil som na pilu, bol som netrpezlivy a teraz je vsetko stratene:-( uz si to u nej asi nikdy nevyzehlim, ci je nejaka nadej?