Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zalubena do kolegu z praxe

Príspevok v téme: Zalubena do kolegu z praxe
baska123m

ahojte. Prave praxujem v jednej firme, do mojho kanclu nastupil jeden chalan, s ktorym travim casto cele hodiny osamote. Nie je to moj vysnivany typ, ale zda sa mi, ze po mne ide. To sa mi samozrejme paci, ale neviem naisto ci ma chce. Opisem : vzdy ked meska kvoli doprave do prace, vola mne, hoci moze zavolat sefke. Ak je niekedy volnejsia chvila, vymysla spolocne aktivity aby sme sa nenudili - zahrat si spolu hru na telefone, pozriet serial v kompe. Minule mi povedal, ze mam pekne rifle, inokedy bluzku. Rad mi pomaha ak cosi neviem..Kadeco. Lenze je tu problem. Neustale hovori o svojej priatelke...Ako sa ma, co ma nove, kde boli, kam idu,ako vyzera, ako sa oblieka, ze aka je kocka, ako minule postupila v praci..A mna to zacina stvat, lebo to podla mna robi preto,aby som ziarlila. Ako sa zachovat?

laurora

Baska, ale naco si sa o nieco snazila, ked si vedela ze ma frajerku?? Nerozumiem tomu...To si fakt az taka zufala, ze musis robit taketo veci? Tebe by sa pacilo, keby opustil frajerku o ktorej vzdy basni a zacal chodit s tebou? Ved to by znamenalo, ze je to idiot, ktory o par rokov spravi to iste tebe...
Som rada, ze existuju este vzdy rozumni chlapi :)

Prezyvka55

:D baska123m ja som nepovedal ze si alkoholicka ja som povedal ze aby si nechlastala

to ma inak tiez bavi ked brnknem niekomu na zlu vlastnost/vec co robi a clovek sa potom snazi obranovat a obhajovat :D :D

skvele to pozorovat

a neboj jeho zenska ta nebude neznasat/nenavidiet, maximalne si bude mysliet ze si krava ale vidno ze im to vo vztahu klape dobre takze neni dovod aby v sebe vyvolavala nejake negativne postoje.

baska123m

Agnes, ty si uzasna, dakujem za tvoje slova :-)
Prezyvka, nerob hned zo mna alkoholicku. Opila som sa a teraz znasam dosledky, ale nie som alkoholik. Som len zena, typicka zena, ktora nemala 4 roky vztah a teraz by ho rada zacala asi s hoc kym....Najhorsie je, ze ta jeho zenska ma bude neznasat teraz. No nic, stalo sa...

Prezyvka55

baska123m :D :D taku kolegynu ako ty by som fakt nechcel, si nejaka moc otravna. Este dobre ze chalan je rozumny a vidno ze ma aj rozumnu priatelku, lebo mnohe zeny by neboli nadsene keby ze pise manzelovi sms nejaka kolegyna.
A prestan chlastat, nie len ze budes mat cistejsiu mysel ale prospeje ti to aj na zdravi.

Agnes998

No jeho frajerka ta uz asi rada mat nebude, ale co uz, poucila si sa. Podla mna ti daval jasne najavo tym, ako ju stale spominal a chvalil to, ze ju lubi a ze mu na nej velmi zalezi. Ze je v jeho ociach nr. 1. Ale neboj, vas vztah sa po case znormalizuje. Ty ak ti chyba nejaka spriaznena dusa zacni randit, najdes aj ineho mileho chlapa, on nie je jediny. A neskor spolu s kolegom mozte preberat vase vztahy. On bude ospevovat svoju, ty svojho.

miki25

časom to určite prejde. ono to, že niekedy ľudia si vysvetľujú kadečo. ono to vyšumí, ale každopáne chalan pred priateľkou zabodoval :D bude môcť občas urobiť i nejaké tie prešľapy...

baska123m

Tak ludia...v utorok sme sa stretli rano v praci a co vam poviem, hanbila som sa pozriet mu do oci. Ale videl, ze som nesvoja, tak navrhol aby sme sa o tom este raz porozpravali. Lenze odvtedy je ku mne odmerany, uz ma tak neobskakuje. A co je najhorsie,vsetko povedal svojej holke, lebo oni maju taky vztah ze si vsetko hovoria...trapne a strapnil aj mna tym, lebo ved sa s nou aj stretavam :-( uz vcera po mne zvlastne pozerala.Pekne som to dokaslala

woo

Mozno to bolo cisto kolegyalne, ale zas mozno do toho daval nejaky podton...ked videl ze nieco k nemu citis tak mu to pekne dviha ego vies. Doma priatelka a on si dokaze ze ma sancu aj u inej, a nic neriskuje, ved je len mily...ja si tiez musim davat pozor aby som u niekoho nevzbudila falosne nadeje , ked ma frajerku ma si drzat odstup aby neprislo k takej situacii

Lulu2011

fiha baska, ale aspon vies na com si, no a co, teraz ti to pripada trapne, ale ono sa na to casom zabudne, neboj sa

ochelula

baska normalne citim ako sa citis tiez som sa raz takto strapnila a potom som mala problem pozriet tomu cloveku do oci. Boze nezavidim ti co bude v stredu. Ja by som sa asi najradsej pod zem prepadla. To je teda trapas. Potom napis ako to dopadlo co bolo a tak.Napis

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.