Zalubena do kolegu z praxe

Príspevok v téme: Zalubena do kolegu z praxe
baska123m

ahojte. Prave praxujem v jednej firme, do mojho kanclu nastupil jeden chalan, s ktorym travim casto cele hodiny osamote. Nie je to moj vysnivany typ, ale zda sa mi, ze po mne ide. To sa mi samozrejme paci, ale neviem naisto ci ma chce. Opisem : vzdy ked meska kvoli doprave do prace, vola mne, hoci moze zavolat sefke. Ak je niekedy volnejsia chvila, vymysla spolocne aktivity aby sme sa nenudili - zahrat si spolu hru na telefone, pozriet serial v kompe. Minule mi povedal, ze mam pekne rifle, inokedy bluzku. Rad mi pomaha ak cosi neviem..Kadeco. Lenze je tu problem. Neustale hovori o svojej priatelke...Ako sa ma, co ma nove, kde boli, kam idu,ako vyzera, ako sa oblieka, ze aka je kocka, ako minule postupila v praci..A mna to zacina stvat, lebo to podla mna robi preto,aby som ziarlila. Ako sa zachovat?

Mirraa

Ja suhlasim s prispevkami podomnou. Asi si to len nahovaras kedze velmi tuzis aby ta mal niekto rad a on ta berie len ako dobru kolegynu. Tiez mam taku skusenost spred dvoch rokov. Tiez som nastupila na absol. prax na jeden urad a bol tam jeden chlapik ktory sa mii tiez nepacil ale casom mi zacal byt sympaticky lebo mi pomahal ked bolo treba, stale sa ma pytal ako sa mam, srandickoval, usmievala sa ale viac nic lebo bol zenaty. A ja hlupa som si nahovarala ze sa mu pacim a miluje ma. Az neskor som zistila ze su to cisto kolegialne vztahy kedze neskor s manzelkou cakal dieta. Takze spravaniu muzov never. Zahravaju sa s nasimi citmi.
cervotoc presne ako pises poznam takych co sa spravaju ako v obchode s tymi keksami ze kupia viac druhov, tiez viem o takych co maju frajeriek viac v jednom meste alebo aj vo viacerych mestach. Volam ich tzv. kohuti na hnojisku. A kukazdej sa spravaju ako by bola len ich jedina a smelo ich podvadzaju za chrbtom. Svine
Baska pozval ta niekedy na kavu ci obed do restiky? Lebo ak nie tak ta berie len ako kolegynku. Ak by chcel nieco viac chcel by s tebou travit viac casu a mozno by aj chcel tvoje tel. cislo.

baska123m

Cervotoc, ty si psychologicka?
Ked ja ani neviem ci som do neho zalubena, prosto sa mi lubi, ze mi ide po kavu, ze sa ma spyta ako som sa mala cez vikend. A ked odpoviem ako som sa mala, on na to zacne rozpravat, ako boli s priatelkou na vylete, ako vie na zenu super soferovat, ako sa mali a tak. On je strasne do nej zamilovany podla mna, hoci su spolu uz vela rokov (tusim 5 rokov) a mozno aj to sa mi paci, ze existuje taky chlap, ktory ma takto pekne v ucte priatelku...Ale vyzorovo sa mi naozaj nepaci, cim dalej si to viac uvedomujem. Ani ma ako muz nepritahuje, pacia sa mi ine typy chlapov...Len keby boli vsetci taki dobri k svojim frajerkam ako je on

červotoč

nepovedala by som že si krava lebo tvoje správanie je normálne z hľadiska psychológie a biologických potrieb. Vysvetlím ti to tak, ak má človek na výber a prichádza často do kontaktu s veľkým množstvom ľudí opačného pohlavia tak si samozrejme vyberá z toho množstva tých ktorí sú mu najsympatickejší a najviac ho priťahuju. Ale ak je v kontakte len malým počtom alebo len s jedným človekom opačného pohlavia dosť často tak berie časom aj to čo sa mu nepáči lebo má svoje potreby a telo sa tak nastaví že ber aj to čo máš poruke. Lebo túžiš po niekom a tak si rada že máš aspoň jedného vo svojej blízkosti a on ti to ešte sťažuje tým že je k tebe milý. On si má možnosť vybrať medzi tebou a tou frajerkou ak sa mu frajerka páči viac tak teba nechce. Ty však máš poruke len jeho. Preto niektorí ľudia si nemôžu nájsť dlho partnera lebo čím viac ich obklopuje veľké množstvo ľudí opačného pohlavia tým má väčší problém si vybrať toho pravého ktorý by mu sedel. To je ako ísť do obchodu ku regálu sladkostí kde máš 20 druhov keksov a nevieš si vybrať ktorý uprednostniť. Preto niektorí ľudia majú rozrobených viac partnerov naraz to je ako kúpiť si viac druhov keksov naraz lebo každý mi svojou chuťou vyhovuje.

baska123m

Redka, ked on ani nie je moc moj typ...skor sa mi lubi, ze konecne sa na mna niekto usmeje
cervotoc, asi mas pravdu...som krava

redka

ak sa ti niekto paci a je k tebe mily a zistis ze ma priatelku, tak hned si v hlave stopni ten film o tom, ze nieco niekedy budete mat spolu... zbytocne sa potom budes trapit...

červotoč

neide po tebe. Volá tebe a nie šéfke lebo ju nechce otravovať a prísť do konfrontácie že prečo nepríde. Mám tiež takú kolegyňu ktorá keď nepríde tak nezavolá do kancla šetke ale mne kedže sme sekretárky našej šéfky. Tá naša je dosť nepríjemná a tak radšej volá mne. To že vymýšľa spoločné zabíjanie času je normálne lebo však asi by ste zdochli od nudy keď nemáte čo robiť a musíte sedieť v práci nie? Už to že spomína frajerku a opisuje aká je znamená že nemá nič v pláne natom niečo meniť. Trávi s ním prac. čas a hormóny sa ti búria a hlavička nahovára niečo čo by si ty chcela ale on to nemá v pláne. Takže sa choď schladiť. To sa stáva ľuďom opačných pohlaví že keď sú dlho spolu zavretí v spoločnej miestnosti tak myslia na sex ako by si to spolu rozdali najmä ak niesú obaja zadaní.

baska123m

presne toto mi povedala aj kamoska, ze on sa len snazi mat dobru atmosferu v robote....Tak ja uz neviem. Asi som moc zufala, a chcem hoci koho, kto je ku mne mily

redka

no aby ten pobyt v praci bol znesitelnejsi... sak nebude k tebe jak kreten ked s tebou ma travit cele dni... a konecne... ak si myslis ze on po tebe ide tak sa ho priamo opytaj :D a sama pises " mne sa zda ze ku mne viac"... ono by si to musel asi vsimnut aj niekto iny ze po tebe ide tak potom uz by som nad tym zacala uvazovat asi...