Zalubena do kolegu z praxe

Príspevok v téme: Zalubena do kolegu z praxe
baska123m

ahojte. Prave praxujem v jednej firme, do mojho kanclu nastupil jeden chalan, s ktorym travim casto cele hodiny osamote. Nie je to moj vysnivany typ, ale zda sa mi, ze po mne ide. To sa mi samozrejme paci, ale neviem naisto ci ma chce. Opisem : vzdy ked meska kvoli doprave do prace, vola mne, hoci moze zavolat sefke. Ak je niekedy volnejsia chvila, vymysla spolocne aktivity aby sme sa nenudili - zahrat si spolu hru na telefone, pozriet serial v kompe. Minule mi povedal, ze mam pekne rifle, inokedy bluzku. Rad mi pomaha ak cosi neviem..Kadeco. Lenze je tu problem. Neustale hovori o svojej priatelke...Ako sa ma, co ma nove, kde boli, kam idu,ako vyzera, ako sa oblieka, ze aka je kocka, ako minule postupila v praci..A mna to zacina stvat, lebo to podla mna robi preto,aby som ziarlila. Ako sa zachovat?

baska123m

Myslis, ze si namyslam? Ale tak preco je taky mily ku mne, preco mi pomaha? A v zapati zacne o nej basnit, aka je sikovna a pekna. Akoze, on je mily ku vsetkym, ale mne sa zda, ze ku mne viac

redka

nijak... vies ze je zadany... mozno chce byt len priatelsky a mat v pohode vztah na pracovisku... nic ine za tym nehladaj... od zadaneho chalana ruky prec... zbytocne si nieco namyslas...