Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sex

Príspevok v téme: Sex
purplepink

Sme s priateľom pohádaní. Už cca 2 týždne sme sa nemilovali. Idem sa zblázniť :-P. Pritom keď som si vedľa neho ľahla cítila som aký bol tvrdý. To naozaj ste vy chlapi takí tvrdohlaví, aj keď vedľa vás leži polonahá žena túžiaca po sexe, vy nepovolíte aj keď vaše telo kričí áno?

:P

asi je unudena tak sa chce bavit s ludmi na fore o sexe a dobre vie ze niektori sa nato chytia ako muchy na med :D
navrhujem zmazat tuto temu lebo nic podstatne sa tu neriesi ani to ostatnym nic nedava. Keby ju zalozil migel ci pd uz ju bola davno zmazana.

Angelina7777

milujem, ked tu niekto riesi taketo trapne kvaziproblemy, ludia tu riesia rakovinu a samovrazdy, nehanbis sa otravovat s tymto?

keby Ta mal naozaj rad, tak si Ta vezme za zenu

Fero M.

sa ho spytaj ci mas ist za susedom a ze dokedy chce trucovaylt jak decko..

Neboj do vecera je kocur v trube :-D
Prinajhorsom sa otocis zadkom aby si sa nemusela pozerat na jeho odutu tvar :-D

purplepink

dobre rady davate, ale asi neucinne... keby ste vedeli aku tvrdohlavu opicu mam doma, tak by ste sa mi vrhat na neho neodporucali

BenD

purplepink- Hormóny nezmeníš, každý jeden chlap na tejto planete je nadržaný, tak sa nečuduj, skús KLIN SA KLINOM VYBÍJA. :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sex - Fórum - ZDRAVIE.sk