Som zamilovaná do spolužiaka...

Príspevok v téme: Som zamilovaná do spolužiaka...
Mi-Mia

...a nie to nič moc. Milujem ho, ale je to strašne divné vidieť ho stále, pritom sa s ním normálne bavím, lebo je môj fajn kamarát ale už sa párkrát stalo, že sa prestávam pri ňom kontrolovať. Z našej triedy sa doňho "buchlo" pár báb, pár z mojich kamarátok tiež sú alebo boli doňho zamilované, preto nemám ja žiadnu šancu. A čo pokiaľ viem, tak sa stretáva s jednou babou. Ľúbim ho, no trápim sa kvôli nemu. Kiežby som sa z toho vedela dostať, ale nejde to... Stalo sa vám niečo podobné? Ďakujem!

Mi-Mia

Ja viem, že pre mňa nie je ten pravý ale proste ho ľúbim... teda proste si to uvedomujem ale stále ho vidím len v tom najlepšom... a to využívanie sa týka školy...

Mi-Mia

Ďakujem. :-) Je pravda, že som doňho pobláznená a že je to šialené, ale proste k nemu niečo cítim. V škole je problémový a každý, kto o tom vie, že som doňho zaľúbená (najlepšie kamarátky) tak každý mi povie, že mi proste šiblo, ale nemôžem zato. Myslím si, že si to už všimol a dosť ma pre to využíva...

tvrdas

Nemozes lubit niekoho, kto Ti neopatuje city. To nie je laska, to je len take zalubenie. A lasku si len nahovaras ...

Oro

No jasné krátky "prvý ošiaľ" ktorý súvisí viac menej s jeho vzhľadom... Dám ti radu bež trošku s kamarátkami obehať nejaké neznáme územia ;D neboj sa rozhodne nie si zamilovaná. Iba pobláznená :) To prejde, rozhodne počkaj na iného a kým to prejde chodiť so spolužiakom, nie je najlepšia voľba pre tie následky čo môžu prísť :)