Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Garnier- telove mlieko s kvapkou samoopalovacej latky

garnier

agina, musim ta poopravit nieje to to iste co samoopalovacie mlieko, a nerovnomerne opaluje vtedy ak sa dotycna pred natretim neosprchuje neurobi pieling a nevtiera kruzivo a rovnomerne je potrebne vsak davat pozor pri partiacj ako su kolena, chodidla a pod, inak ja som s nim tiez spokojna,,

leila13

Ahoj. Ano skúsila som ho. Ak máš svetlú pokožku, zostanú ti oranžové fľaky. Ak si tmavšia, tak je dobrý :)

kačik

ja som si peeling nedavala pred prvym pouzitim, ale vraj by sa mal...ale nic zle sa nestalo, aj ked som si ho nedala :)

aleblue

No ja som si ho uz kupila a nahodou krasne vonia len som ho este nevyskusala. A je potrebny peeling?Lebo ja nemam nic na peeling kupene ze ci sa daco stane ked si to dam bez peelingu?

kačik

ja som ho mala a mne nahodou vonalo. a treba ho natierat rovnomerne, ako kazde ine so samoopalovacim, aby si nemala flaky..ja som s nim bola spokojna a chcem si ho ist kupit znova

agina

Tak isto ak so samoopalovacim mliekom. Za prve to smrdi a za druhe nerovnomerne ta "opali".No a je to desna chemia...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Garnier- telove mlieko s kvapkou samoopalovacej latky - Fórum - ZDRAVIE.sk