Ako ste sa osmelili v zivote?

Príspevok v téme: Ako ste sa osmelili v zivote?
mravec11

Zdravim vas,

napiste mi prosim kedy, preco a ako stalo ze ste sa v zivote osmelili vo vztahu k ludom a vseobecne :)

ja s tym zatial neuspesne bojujem a neviem co mam robit :)

vraj je na mne vidiet co by som chcel ale hanbim sa prejavit sa co citim. Ked je mi sympaticka slecna je to najhorsie :(

povedala mi znama aj to ze som pasivny. Nepoviem si vraj co chcem robit alebo jest ci sa mi nieco paci alebo chce robit.

Najlepsie asi na koniec ze sa neviem vymotat z prace ktora ma nebavi a nemam predstavu co by som chcel robit.
Na zaver este to ze mi strasne utekaju roky.

Som vam vdacny ked mi nieco vlastne napisete.

mravec11

to sa pekne pise a cita ale urobit ten krok alebo co to ma byt je dalsia vec

sebavedomie mi mega vela chyba a vraj by som s tym mal nieco robit mi uz ktosi hovoril

co si o sebe myslim ? nemam sa asi dostatocne rad
neviem prijimat casto aj sympatie a to je urcite dost neprijemne.

nepridava k tomu ani zit dlho sam a malo komunikovat.

MultiLevel

Zameraj sa sam na seba. Neries inych, kedy sa osmelili a podobne :) To nie je dolezite. Dolezity si ty sam. Ked sa hanbis prejavit, jediny sposob ako to prekonat a osmelit sa, je osmelit sa :) Ja viem, lahko sa to pise, ale ked sa raz prekonas, uz to na dalsi raz pojde zas lahsie.
Treba ti trenovat asi aj sebavedomie, tak si skus precitat nieco motivacne, su knihy, ktore ta mozu naviest k dusevnemu rastu a podobne...Je velmi dolezite, co si sam o sebe myslis. Tvoje myslienky dalej odrazaju tvoj zivot...