Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zalubena do mrtveho

Príspevok v téme: Zalubena do mrtveho
Angelina7777

Da sa zalubit do niekoho, kto uz nie je medzi nami?
Odkedy odisiel, stale nanho myslim. moj najlepsi kamarat, obesil sa pred par mesiacmi. ked zil, nemyslela som, ze by nieco medzi nami mohlo byt. mal 35 rokov a bol to velmi pritazlivy muz. pocula som, ze myslienky na mrtveho jeho dusi skodia, ale nemozem si pomoct. psychiatrovi aj psychologovi sa to hanbim povedat

Angelina7777

Redka, dakujem. to len kto prezil pochopi.. a tie vycitky ze som si viac nevsimala ze sa nieco deje.. mal dost komplikovany zivot, ale bol to clovek, o ktorom by som ani na 1% nepovedala, ze to takto vzda..

Angelina7777

no dik, farara sme uz skusali, zdaleka sa od toho distancoval, omsu neodsluzil zanho. katolici a samovrazda nejde spolu.
ale ked treba pytat peniaze, vtedy by aj od samovraha vzali. zial

redka

musis si povedat, ze tam kde je, je mu konecne dobre... odisiel lebo tu mu dobre nebolo.... a sebe povedz, ze mozno sa este stretnete na onom svete alebo v dalsom zivote... je uz prec a treba ho nechat ist, spominat len v dobrom, poprosit "boha" nech mu odpusti vsetko a nech sa ma dobre tam kde je... ja takto odburavam myslineky na brata, ktory sa tiez rozhodol odist...

javorník

Skús uzavrieť nejako túto kapitolu, je normálne, že myslíš na neho, ale začínaš ako si blokovať samú seba, a stojíš na jednom mieste. Skús ísť za nejakým farárom alebo knazom a porozprávaj sa s ním o tom, mal by ti vedieť odpovedať na tvoje otázky.

Angelina7777

chodim velmi casto aj na to miesto kde sa to stalo. viem ze je to chore. psychiatrr mi predpisal kopu praskov, tazke lieky, tak uch radsej ani neberiem, ked som si precitala neziaduce ucinky.

Angelina7777

dakujem.. ano, uz som viackrat pocula ze to mrtvym skodi, ked sa na nich vela mysli.. na hrob chodim kazdy den

Fero M.

porozpravaj sa s s nim v hlave ze co si myslis o svojich oocitoch. Ze sa ti oacil a ze skoda ze odisiel.
Hlavne si potom racionalbe uvedom ze uz sa nevrati a ze to nema zmysel. Chod na hrob poloz kyticu a rozluc sa s nim. A orid domov s cistou hlavou.

lussia83

ahoj Angelina, poviem ti podľa vlastnej skúsenosti, mne tragicky zomrel snúbenec a stále som som sa ho nemohla vzdať. Chodila som aj k psychiatrovi, ale ten mi ani nejako nepomohol, povedal, že s tým sa musíš len naučiť žiť. Stále som hľadala rôzne odpovede a raz mi jeden človek povedal, že prečo ho už nenechám v pokoji odísť, že ja som tá zlá, ktorá mu škodí a zbytočne ho tu drží. Nebolo a nie je to ľahké, stále na neho myslím, ale si poviem, že kde je mu je "asi" dobre a je šťastný. Tak veľa síl prajem :).

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zalubena do mrtveho - Fórum - ZDRAVIE.sk