Hokej a zvadzanie

Príspevok v téme: Hokej a zvadzanie
dutkaaea

V maji mame majstrovstva sveta v hokeji, a ja si chcem urobit srandicku z priatela.. To, ze keby som aj hola bola pri hokeji a priatel si ma nevsimne viem. Ale, este nikdy som mu nerobila striptiz. Mam vsak napad, ze ked bude ten hokej obleciem si sexi korzet a samodrzky, vezmem tyc od metly, a budem mu pri nej tancovat..Aj ked mu bude hokej prednejsi, snad mi aspon bude vycitat, ze preco som mu doteraz take neukazovala. Ci to je zly napad?:-(

Maoam

ked bude hokej, tak si ta nevsimne, lebo sa na to dlho tesi a riadne si to vychutna ako spravny chlap...

nekaz mu to

karolinka122

ty musis byt fakt natupla...chlapi cakaju cely rok na majstrovstva a prezivaju to a ty si namyslas robit prave cez zapas striptiz s metlou, aby si zistila, co mu je prednejsie, dufam, verim, ze si vyberie ten hokej a posle ta do.., ked ma tak priblblu babu na krku...

Lulu2011

tyč od metly neviem, ci bude posobit sexi :) ale ten korzet s puncochami by mohol zabrat

ako dobre, ze toho mojho sport aaaabsolutne nezaujima :)

MultiLevel

Okej, hrajme sa, ze to nie je fake tema... :D
vezmes tyc od metly? :D A na co? Ak by si chcela tancovat okolo tyce, musi byt ta tyc ukotvena....Inak by si tancovala okolo obycajneho papeku, ktory by si drzala v ruke a to veru nie je rajcovne :D hahahahah

Žužova

Ty asi hokej moc nežerieš čo ? ... skus si predstavit že má ist v tv niečo na čo sa celý rok tešíš, na tu atmošku a proste ako si to užiješ a tvoj priatel ti tam začne pred obrazovkou trapošit a robit strip..sorry ale asi by som ta slušne poslala... niekam :))) byt ním... som baba ale určite by som si chcela viac užit ten hokejový moment ked je to len raz do roka... Nechápem čo sa mu vtieraš do toho. Podla mna je to trápne..už len tá predstava s metlou :D

DontWorry

Sa najprv tvaris ako ti to hrozne vadi a potom, ze to ma byt len for.

Aj tak mi to nepride vtipne. Ja ak chcem daco pozerat tak si to pozriem nerusene, ak chce priatel, detto, ta ten cas robim ine veci...aspon postiham povinnosti a sex sa stihne neskôr.

To nevedia pary nic ine robit len sexovat a valat sa na posteli a potom zas sexovat a zas sa valat? Rychlo by ma to omrzelo.

Hrac

Mne osobne metla a podvazky/korzet nejdu dokopy :D prva reakcia by bolo fakt vela smiechu :D

ale celkovo zly napad ako uz bolo spomenute

Fero M.

neprehanas to?
Kedy si ta nevsima? 2 hodiby za dva dni 10 zapasov?
Prestan byt sebecka a nespravaj sa jak moj pes ked mi hadze loptu a ja nieco robim.
Ma na seba cas 2 hodky a esrmte aj do hokeja sa mu ser...
Vynucujes si pozornost to je vsetko. Co tak sex pred alebo po zapase...

Dve hodiny 10 zapasov v roju ma chlap chlapsky sviatok tak este aj toto ti vadi. A ten sex je podla mba len zamienka na to aby si ta vsinal. Nebud majetnicka...