Chcem zmenit lieky ale neviem k tomu "dokopat" lekara

Príspevok v téme: Chcem zmenit lieky ale neviem k tomu "dokopat" lekara
Aramoska

Zdravím. Neviem či som zadala najlepší názov témy ale idem k veci. Mám Soc. fóbiu, úzkosti, depresiu, pan. poruchu, nespavosť... Beriem Paretin, Depakine chrono, Sulpirid a občas na noc Hypnogen. Depakine a Sulpirid mi nevyhovuje, necítim zmenu k lepšiemu. Toto stále hovorím doktorovi ale on stále svoje omieľa. Proste chcem "návykové" lieky tie sa mi osvedčili že mi zaberajú najlepšie. Už ma nebaví trpieť. No a čo že budem na nich závislá. Mne už je to jedno. Nepotrebujem žiadne šarlatánke depakine či sulpirid ktoré sú placebo. Chcem lieky na utlmenie na radosť/eufóriu. Ako jej mám povedať že toto chcem? Alebo myslíte si že by som mala zmeniť lekára? A keď už tak tak ako mam postupovať pri zmene? Ďakujem

A inak prosím neraďte mi veci typu: daj sa na šport, život je krásny, nájdi si koníček alebo že keď budem závislá že budem troska pretože troska som už teraz aj keď si to nechcem pripustiť...ďakujem :)

Aramoska

Mam 23. Skusala som aj Citalec, Zyloram, Citalec , Trittico a iné...
Fungujem tak ze vstanem a nenavidim vsetko okolo seba a aj seba...je mi zle...no proste hroza

mandy01

Aramoska, kolko mas rokov? Ako dlho tie lieky beries? Skusala si aj ine?

Ako fungujes cez den?

A neprides mi ako troska, napriek vsetkemu mi to vyznelo pozitivne :)