Nonstop nafuknuta

Príspevok v téme: Nonstop nafuknuta
Mee

Ahojte. uz dva týždne som strašne nafuknuta,pri mojej stihlej postave vyzera to hrozne!Trochu má aj tlači pod pravým rebrom alebo v strede nad pupkom a aj čreva vkuse sa ozyvaju.,mam stále pocit plnosti,aj ked nic nezjem,velmi studene ruky,aj plet sa mi zhorsila-hlavne vyrazky v sankovej casti.A plus ku vsetkemu stale beham na malu a pocitujem aj tlak v krizoch...Bola som aj na sono,vraj som velmi zaplynena...Som z toho úplne na nervy,lebo sa dost bojim a uz si domyslam všeliake choroby! Prosim vás,mal niekto nieco podobne?Moze to byt celiakia alebo intoleranciu laktozy?Nikdy som nemala problémy s travenim a teraz toto...( Dakujem za Vaše odpovede

natura78

Dobrý deň. Mala som dlhoročné ťažkosti, presne také, ako ich popisujete vy. Nafukovanie je väčšinou dôsledkom narušenej funkcie žlčníka a podžal. žľazy. Bolo by dobré zistiť, či nemáte žlčové kamene alebo piesok. Ale doporučila by som vám prírodný produkt - Emulips forte, ktorý je priamo určený na zharmonizovanie žlčníka a pečene. Mne to pomohlo už za 2 - 3 dni. Viac o výrobkoch a ich pôsobení sa dočítate na tomto odkaze, kde nájdete aj moje kontakty pre prípad, že by ste mala záujem o radu. Prajem pekný deň. www.okg-fit.cz