Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tabletka PO

Príspevok v téme: Tabletka PO
Janulocka

Dobrý den .
11. apríla som mala pohlavný styk s partnerom a po končeni kondom ostal vo mne samozrejme že hned som si ho vybrala len semeno som mala vsade aj vo vnutri posvy a stalo sa to 2 krát ... hned rano isiel kupit tabletku Po cize som ju zobrala a teraz mam dostat 20 aprila menstruaciu len zatial ani krce nemam nič a ako sa poznám tak dávno by som uz mala krce a bolesti v podbrusku chcela by som sa spýtať ci ta tabletka vlastne aj zabrala a ze ci su tam niake tie percentá ze som otehotnela .. Dakujem :)

Majkalap

Ak si užila tabletku po hneď nasledujúci deň, si chránená a neotehotnieš. Tabletka bez predpisu funguje 72 hodín od nehody, tá na predpis dokonca až 5 dní. Problém s menzesom sa dá po jej užití očakávať. Prečítaj si príbalový letak, tam mas predsa všetko napísané, alebo si klikni stránku tabletky po a budes kludna.

Alinna3

Ja som mala pohlavný styk taktiež 11. Apríla aj krsné mená sa nám zhodujú :D ...mne však partner povedal, že sa do mňa neurobil... menštruáciu mám dostať 27. Aprála... čiže za 8 dní. Tabletku "po" som užila do 20 hodín, mala som ESCAPELLE a tá je do 72.. Počula som, že niektoré ženy otehotneli aj naprek tomu, že tabletku vzali. Preto mám taktiež strach, ale odporúčam ti to, čo aj každý mne! Sugescia, stále si hovor, že nie si tehotná! a večer aspoň 8x otčenáš a zdravas ako ja! :) po 14 dní, alebo po menštruácii si kupujem tehotenský test :) Kúp si aj ty! :) Takto sa ťažko polemizuje, lepšie mať istotu :) Držím ti palce, drž aj ty mne... :)

Panoramatix

Treba si uvedomiť, že tá tabletka totálne rozhádže cyklus a celé ženské telo. Moc sa v tom nevyznám, ale ešte pár dní počkaj a keď to nepríde sprav tehotenský test. Tu máš viac informácií: www.tabletkapo.sk

Ako sa vám to vlastne stalo? Chcem vedieť, čoho sa mám vyvarovať.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tabletka PO - Fórum - ZDRAVIE.sk