Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem vacsie prsia

antisilikon

Plasticky chirurgovia ktori robia prsia su uchylaci. Uz len to ako sa dokazu bavit so zenou o jej prsiach a obchytkavat ich je z ich strany cista uchylnost a zvrhlost. Co myslite preco sa dali na taku pracu robit zenam cecky. Aby si ich mohli zadarmo a beztrestne obchytkavat v takom velkom pocte. Nikto ich nemoze zazalovat a obvinit zo sexualneho obtazovania podobne ako gynekologov ktori si to tiez vedia pekne uzivat ked kukaju mnohym zenam medzi nohy a ohmatavaju ich tam. A preco asi maju gynokelogovia radsej mlade pacientky? No preco asi?...

L.Borgia

ale trošku som žartovala s mojimi c-ečkami som spokojná a kompliment mi zložil aj samotný plastický chirurg ... bola som na odstránení ešte 2 znamienok a keď mi vypisoval papier tak mi povedal, či sa ma môže na niečo opýtať a ja že kľudne a otázka znela či mám prsia pravé al. silikony? a ja že pravé a ďakujem za kompliment a on že krásne a ja na to, veď vidíte aký je krásny plynulý prechod, prsníky sú pevné spojené, žiadna medzera a tak sme ešte trošku pokecali o prsníkoch.

a tiež skonštatoval, že spraviť krásne prsia je umením a nie každý to umí.

maloprsna

toto čo ti napísal Fero je bullshit ako hrom. Svaly prsia nerobia mám to odskúšané lebo cvičením sa aj ten tuk mení na sval a prsia sa zmenšujú preto majú športovkyne malé prsia pokiaľ si ich nedajú umelo zvačšiť plastikou.
pribrať ti tiež nemusí pomôcť lebo ja som pribrala šesť kíl zámerne aby som si ich zvačšila a pribrala som jedine na bruchu, stehnách a zadku a hrudný kôš nič. Absolútne ani gram tuku. Hrudník mám stále plochý ako predtým. Nohavice som musela pokupovať nové širšie a podprdy stále rovnaká veľkosť. Takže ono pribrať neznamená automaticky večšie košíčky. Záleži na ako si telo rozloží tuk.

YvesRocher

U yves rocher dostať krém na poprsia. Ja som už mala 2 fľašky za sebou a môžem povedať že moje prsia sú väčšie ako pred použitím tohto krému

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem vacsie prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk