Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lacný krém na citlivú pokožku

Príspevok v téme: Lacný krém na citlivú pokožku
Milka777

Vedel by mi niekto odporučiť lacný krém na citlivú až atopickú pokožku (mám ekzém na viečkach a rukách) ? Myslím krém na tvár. Ak poznáte aj nejaké telové mlieko nenahnevám sa. Skúšala som už aj drahé krémy no nesadli mi a nemám toľko peňazí aby som mohla odskúšať všetky tie 20 eurové krémy z lekárne. Tak ak máte niečo osvedčené o čom viete sem s tým. Zatiaľ som skúšala la roche posay, eucerin, nivea, balea ani jeden nič proste...po každom mám dívný pocit na pleti niektoré miesta ma svrbia... kožná mi stále len odporúča eucerin atopicontrol ale ten mi nevyhovuje robia sa mi z neho červené fľaky.. nechápem

+ ak máte nejaký typ na prípravok na umývanie riadu ktorý nedráždi ruky bola by som nadšená... z jari sa mi robí ekzém a s gumenými rukavicami rozbíjam pohháre :D

If

Urcite vyskusaj Basic krem - je bez parabenov, bez ropnych derivatov, bez konzervantov, cisto rastlinne oleje. Mam v poslednej dobe dost suchu kozu a toto mi maximalne vyhovuje.

vebe

Neviem ci si skusala Avene? Tie su celkom dobre, neutralne. Alebo potom napriklad konopny olej alebo makovy olej? tie nie su drahe, vydrzia dlho, su neutralne, neobsahuju ziadne prisady, uplne ciste. Urcity cas som mavala ekzem na vieckach, bolo to z ocnych tienov. Otravne a neprijemne. Na to mi pomohla len ichtyolova mast, smrdka, ale fakt pomohla. Vzdy ked som bola doma som si to dala, maly zazrak

darca

Mávala som podobné problémy.Teraz používam z lekárne Volkov krém. Je to miešaný krém,ale nemajú ho vo všetkých lekárňach. Prípadne dať si ho predpísať u kožnej. Nie je drahý

Milka777

Ďakujem za rady :) kokosový olej a modrá nivea sa mi ale neosvedčili...

rozmýšľam ešte nad konopnou masťou

ale pôjdem sa poobzerať do DM na ten saponát na riad

peta12345

ja som dlho pouzivala od AA help - to je prave na atopicku pokozku... len som mala trocha poupchavane pory, asi z toho, ze to obsahuje ten ukludnujuci skvalen a borakovy olej...a pouzivala som ho dlho..

redka

kokosovy olej, rakytela alebo obycajna modra nivea (nie soft)

na umyvanie riadu skus napriklad z DM znacku frosch ci tak nejak sa to vola.... ja teraz robim tak ze mam z tekuteho mydla obal s pupmickou a tam dam asi 1/2 alebo 2/3 flasticky frosh a dolejem to octom

kikuš163

Milka777 ja som tiež mávala vyrážky ale používam pravidelne lacní krém MARINA(1,90euro) je strašne dobrá vyskušaj a potom možnom uvidíš zmeni-alebo taktiež krém na trár-NouriFusion taktiež pomáha alebo aj telové mlieko Amia active:)) taktiež som s ním spokojná:D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lacný krém na citlivú pokožku - Fórum - ZDRAVIE.sk