Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hľadám kamarátku introvertku

Príspevok v téme: Hľadám kamarátku introvertku
Sari87

Cítim sa v živote strašne osamelá a rada by som ponúkla svoje priateľstvo niekomu, kto sa cíti podobne ako ja. Som veľká introvertka a vo svojom okolí som nenašla človeka, ktorý by mi rozumel a vedel by ma pochopiť. Skrátka, rada by som našla nejakú kamarátku, ktorá by rozmýšľala podobne ako ja a trápili by ju podobné problémy ako mňa a s ktorou by sme navzájom mohli zdieľať naše životy.

Usssaaa

Ja hladam niekoho z okolia Ziliny ak ste su niekto taky napiste mi mail alebo FB meno, to skor.. som zena studujem este na VS, som tichsia a tak nemam vela priatelov + to ze casto chodim do BA na internat /teraz uz casto nie kedze sa skoncil semester/

greener

Pripájam sa. Som síce muž, ale skôr si rozumiem s kamarátkami, som introvert. Mám 20, bývam v BA.
greener@azet.sk

Janette1

Caute. aj ja by som sa pripojila, tiez hladam nejake dobre kamaratky, mam 21 rokov, som z Po, ale kludne sa ozvite aj z inych kutov mozme si pisat cez maily alebo fb :))...nechavam mail :)) urcite odpisem! :D janette.45458@gmail.com

velastastia

Limme44...ako som predpokladala,neodpisala si mi cakala som ale uz presli 2.dni...pisala som o tom ze ci ma toto vlastne vyznam...pisala som ti ale ziadna odpoved :-D

velastastia

ahojte,neviem ci ma toto nejaky zmysel...vy v tom vidite nejake percento ze sa aj stretnete? kazdy sme s ineho kraja...ja napriklad okolie Zvolena..tiez hladam kamosku,som uplne normalna baba...sice Introvertka ale rada by som sa s niekym takym zoznamila moj meil vafanculo@zoznam.sk

TheDevilMe

pripajam sa aj ja. introvertku kamosku, s ktorou si clovek sadne nie je jednoduche najst. ked chces,ozvi sa: thedevilme@azet.sk

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hľadám kamarátku introvertku - Fórum - ZDRAVIE.sk