L-Carnitine /spalovac tuku/

lu

nixis ahoj.....si malicka a vahu na vysku mas akurat....prosim ta, opis mi viac okolo toho, ako robis to kardio, ako presne to cvicis, ze to mas rozdelene, nohy a zadok atd...a este prosim, ako sa stravujes, pises si co jes, alebo vazis, alebo..??? kazda rada mi pomoze......dakujem ti pekne.....

nixis

samozrejme, pocula som o tom, dokonca som tu prvu - lahku verziu aj cvicila, no bohuzial mne cvicenie doma dlho nevydrzi, ale vrelo odporucam:)

afôasdojgf

poculi ste uz cviceni jillian michaels - 30 day sherd?? je to cvicenie rozdelene do troch levelov, kazdy level sa cvici 10 dni. tu na vidu je cvicenie na prvych 10 dni.. myslite ze je to vhodne cvicenie pre cloveka, co predtym nic nerobil a chce si zlepsit kondicku a zacat s cvicenim a hlavne schudnut? mne sa kazdym cvicenim zlepsuje kondicka a zvladam stale viac.. www.youtube.com

nixis

lu: ahoj, nejak som "zaspala" a ako vidim je tu dost prispevkov, tak odpisujem na tvoju otazku...schudla som uz dost - na kilach ani tak nie, skor na vyzore, co je super, kedze celkovo vazim dost "malo" meriam 159 a vazim 48,5 vacsinou..ale obcas to skoci tak kilo hore-dole..kedysi som mala o dost viac kil, ale to ked som bola mladsia, casom som sa "vytiahla" a ked som zacala cvicit, tak sa to vsetko zlepsovalo a teraz som viac menej celkovo s postavou spokojna, az na niektore partie ktore potrebujem "zhodit"

momentalne pouzivam spalovac-super fat burner od BioTech-u..snazim sa chodit do fitka kazdy druhy den ale to sa malokedy podari...cvicim kardio + nohy a zadok...druhy den kardio + chrbat a prsia (tieto kardia len take kratke max 10-15 min) a potom mam 1-2 dni cisto kardio den..teraz si chcem zaradit do kardioveho dna brucho, tak napisem neskor co sa podarilo :) drz palce..dufam ze sa aj tebe podari dosiahnut co chces ;)

lu

odpoveda....no si malicka, a vahu mas akurat!!! ja mam 167/74 kg, strasne siroke a hrube kosti a tazke! nemam ani prsia velke ani nic az tak velke...strasne by som to asi v tom potrebovala s dakym prekonzultovat, co sa tyka stravy ohladom mojej postavy!mam skor chlapcensku postavu a typicku na kulturistiku!! takze idem asi pokracovat len v tom pase a behu a chodzi a zacnem tu jilian michaels, lebo mne ide o to, aby som schudla!!!!

0vecka

co sa vah tyka ked som este robil silovy trening tak som daval na bench pressi 130 moje maximum bolo 132 3 opakovania....

teraz davam 80...