L-Carnitine /spalovac tuku/

lu

nixis.......dakujem...ten pas co mam, tak tam je tych 15oprava, programov a su nastavene presne tak, ako pises ty..priklad: 2min. beh, potom 1min. chodza, potom narastie rzchlost a yase beh a vsetky trvaju 30min...takze podla teba je lepsie, ked si dam taketo 30min. programy a nie rychlu chodzu?? a este, naj asi bude, ak budem takto cvicit kazdz den??????

nixis

najlepsie su intervalove treningy..striedat chodzu s velmi rychlym behom, takto to striedat kazdu minutu napr. to si casom najdes temto, ktore ti sadne, niekto si da naozaj velmi rychly sprint 30 sekund, potom minutu chodi a tak.. a vtedy najviac zacne telo spalovat, ked sa ta namaha strieda..a takto to opakuj max. polhodinu

lu

ahoj ODPOVEDAM...tak mi prosim porad....kupila som si pas, je tam 9, 30minutovych programov s kadejako urcenymi rychlostami, obcas si davam daky ten program, ale najradsej mam rychlu chodzu, ktoru si davam 40 az 60 min......spotim sa ako svina, tecie mi z nosa a vtedy som stastna, ale chcem sa opytat, co je lepsie pre spalovanie...beh, ci rychla chodza???
diky

odpovedam

v prvom rade karnitin nie je spalovac. Je to dezinterpretacia. Existuje aj skutocny spalovac, ale je to chemia s vedlajsimi ucinkami a bezny clovek sa k tomu nedostane, museli by ste byt profi sportovci.

Takisto pozor na kardio - zle spaluje sval, nielen tuk. Takze ziadne take ako beh s konstantnym volnym tempom a nad 30 min.

Karnitin (plus ine spalovace) same o sebe ubytok na vahe nesposobuju, iba dodavaju energiu, aby telo vladalo. V skutocnosti z 80% postava zavisi od stravy. Ziadne doplnky vyzivy vam peknu postavu nevycaruju. Bohuzial.

nixis

brala som to ajja, no kratkodobo, pretoze mi karnitin dosiel a v tu dobu som nemala peniaze na novy + som mala este v "zasobach" iny spalovac, tak som presla na ten...ale o carnitine + synephrine mi hovoril trener z nasho fitka, takze si mysim ze by to zabrat malo, samozrejme ked mas dobru stravu + dostatok pohybu, najma kardia

nixis

ahoj, carnitin ma vraj skvele ucinky v kombinacii so synephrine-om...totiz nie na kazdeho cisty l-carnitin posobi

kazde rano si daj carnitin a pol hodinu pred treningom si daj synephrine