Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ročný kašeľ

Príspevok v téme: Ročný kašeľ
l.u.c.i.n.d.

Dobrý deň. Chcela by som vedieť či mi vie niekto poradiť. Moja mamina už asi rok kašle,ale je to taký kašel ako majú fajčiari,ona je nefajčiarka.Pracuje pri výrobe strojov,je tam smog,myslela som že to môže byť z toho.Lenže začali jej vo veľkom vypadávať vlasy a ja sa obávam že to môže byť niečo vážne.. Odmieta alebo respektíve nemá čas ísť k lekárovi lebo keby odíde z roboty,má strach že príde o prácu.Nevieme čo máme robiť,prosím poradťe mi.

Zuzka27

Marek01 tu nejde o urážanie ľudí, ale skutočne môže ísť aj o vážny problém a to že sa jej mama bojí o prácu je v dnešnej dobe pochopiteľné. Poznám jednu lekárku, ktorá odkladala svoj problém až bolo skutočne neskoro. Možno sa nebála o prácu, len jednoducho mala pocit, že na svoje zdravie nemá čas. Dnes je na tom veľmi zle.
Je to chorý systém, ale l.u.c.i.n.d. si musí uvedomiť, že tu jej žiadny lekár neporadí a už vôbec nie takto virtuálne a preto tu bohužiaľ žiadne riešenie problému nenájde.

Zuzka27

Ahoj l.u.c.i.n.d., no nech to vezmeš z akejkoľvek strany musí Ti byť jasné, že kablica má pravdu. Na fóre nevyriešiš ročný problém s kašľom.
Ja som zažila niečo podobné, akurát, že si ma lekári pohadzovali medzi jednotlivými odbornosťami trištvrte roka. Dokonca mi alergologička tvrdila, že neexistuje žiaden dôvod (zdravotný, súdiac z výsledkov testov) na to, aby som kašľala. Mňa šlo takmer zadusiť a oni sa tvárili, že vlastne nemám dôvod kašľať, tak nech ich neotravujem. Nakoniec ma môj praktický lekár poslal na FENO vyšetrenie (merajú sa hodnoty NO z vydýchnutého vzduchu a tam mi zistili astmu (ktorá sa z krvných testov nepotvrdila). Nastavili mi liečbu, celé naťahovačky síce trvali dlho, ale už som ok. Aj keď dokonca života na inhalátoroch, takže to ok je relatívne...

Marek01

To, že sa niekto bojí o prácu, lebo by ho prepustili, nepochopí len taký, ktorý to zažil, alebo reálne zažíva a zrejme "kablica" nepatrí medzi nich.
Zrejme Vám nič nehovorí neurážať a nesúdiť ľudí, však?

kablica

lenze na tomto fore jej rocny kasel nikto nevyriesi, takze ma dve moznosti-aj nadalej strkat hlavu do piesku, vsak nejako vydrzim, len aby som o robotu neprisla, co na tom, ze som otrok, alebo si zoradit priority a stanovit vlastnemu zdraviu nejake primerane miesto a riesit nieco, co moze mat milion pricin od astmy az po rakovinu..

l.u.c.i.n.d.

Tak ten kašeľ pretrváva hocikedy cez deň ,keď to na nu príde tak kašle aj 5 minút a je suchý..A dovolenku si brať nemôže lebo prepúšťajú ak by si chcela vedieť tak mi to nič nehovor o postoji ;)

Nina_1

To je blbosť, lebo je to čisto obchodný ťah, ako ľuďom "nanútiť" vitamíny, ale reálnu diagnózu vie stanoviť len lekár.
Skús opísať typ kašľa: kedy sa objavuje, či aj v noci, či je suchý, produktívny, dráždivý....

salamandra11

Ahoj,
neviem,ci si pocula, ale tento rok bezi taka kampan "Prevencia a zdravy zivotny styl" a v ramci kampane robia take specialne vysetrenie celeho tela iba za 5€. Funguje to na principe magnetizmu ludskeho tela. Neviem , skuste sa tam objednat, pridu aj ku vam domov, neviem odkial ste. Boli super, nas pozreli celu rodinu, povedali co kto ma, ake nedostatky vitaminov, nerovnosti, zapaly v organizme a ak chces, vedia ti odporucit aj liecbu na prirodnej baze.
Mam na nich cislo,mozem ti ho poslat. Len mi napis na: hekate1@azet.sk

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ročný kašeľ - Fórum - ZDRAVIE.sk