spaleny nos...

Príspevok v téme: spaleny nos...
pep...

dnes som bol vonku... na slnku.. a spalil som si aj ruky...trochu ale hlavne nos :-((( PROSIM VAS poradte mi, co mam spravit !!! mam ho cerveny..jak......... som zufaly...takto sa nemozem ukazat pred ludmi..a este chodim aj do skoly..tak to uz vobec nie... po kolko dnoch to zmyzne?? PROSIM PORADTE !!!!

faast

Ahojte ja mam vlastne taky podobny problem...trosku som na slniecku a uz mam spaleny nos aj lica do cervena...ale stale ako idem von sa natieram opalovacim a ochrannym mliekom...no ale stale do cervena sa opalim....na celom tele do hneda ani nemusim pouzivat kremy a na tvari musim byt stale cervena...uz ma to fakt stve co mam robit??

pep...

no doma nemaame...momentalne tu nechtikovu mast... takze zajtra si budem cely den davat to kysle mlieko... a teraz co si to natieram..ta mast obsahuje D-pantenol...

damaxy

ano pomaha kysle mlieko a panthenol a nema mam v chladnicke domácu nechtikovú masticku a bioptron lampu a trpezlivost

pep....

to mi ani nehovor.. :-((((( az po 4 dnoch.... kokos.... som zufaly fakt.... budem zase chybat v skole... :-( a akurat tento tyzden ideme na vylet... asi to neprezijem.. natieram si to kremom DR.HOJ Mast na popaleniny... dakujem za odpoved...