Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam ju rad ale neviem či aj ona mna

Príspevok v téme: Mam ju rad ale neviem či aj ona mna
ThisIsMadness

Ahoj ludia potreboval by som pomoc mam rad jedno dievča z mojej triedy ale neviem či aj ona mna a bojím sa jej na to opýtat lebo sme v takej Parte ze ja ona potom moj naj kamos jej naj kamoska a ešte dalšie 3 baby a bojim sa že keby Som jej povedal čo k nej cítim tak by sa nam rozpadla cela parta a zničil by som aj naše dobre kamaratsvo.Ale nemožem v sebe dusiť to čo k nej citim takže vás prosim o radu.Pretože si aj pišeme na FB a takto aj sedime spolu v lavici a smeje sa ked poviem niečo vtipne a takto. A poslednou dobou ma na FB začala aj ignorovať

AlisonWolf

Je to hlúposť, aby sa vám rozpadla partia. Mne sa stalo niečo podobné a všetko v pohode dopadlo. Tiež to bol len môj kamarát, potom som ho začala aj odmietať trochu, lebo som sa tiež bála ako ty, že sa to celé pokazí, ale nakoniec som nič lepšie nemohla spraviť, s tým človekom budem už štvrtý rok (od začiatku strednej školy) a neľutujem ničoho. Len choď na to pomaly, dávaj jej najavo činmi, že ju máš rád a že sa ti páči, netlač na ňu hneď... Skús jej pokladať menšie komplimenty a pomaly to stupňuj, zaujímaj sa o ňu... a podľa mňa jej aj samej dôjde, že sa niečo medzi vami deje, baby nie sú až také nechápavé ako si vy chlapci myslíte :D

Amily

Porozpravaj sa s ňou keď budete o samote..A nechapem prečo by sa vam mala rozpradnuť partia ? .. Len sa nechovaj ako decko a netrapoš .. A bude to :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam ju rad ale neviem či aj ona mna - Fórum - ZDRAVIE.sk