Joalis Bambi - skúsenosti

Príspevok v téme: Joalis Bambi - skúsenosti
karolinka122

Prosim mate niekto skusenosti s uzivanim preparatov Joalis Bambi pre deti? konkretne Bronchi a Imun, dcerka skolkarka mava caste infekty hornych dych. ciest, oslabenu imunitu, trapia ju caste nocne suche drazdive kasle, vytery negativne, antibiotika nezabrali ani vsakovane sirupceky. Ma to uz 3 tyzdne, bez inych tazkosti, inhaluje aj vincentku, ale nestaci to, skusili ste niekto tieto Joalisky nato? Dakujem

karolinka122

dakujem za prispevok, zaroven nechapem, co som presvihla, osobne si myslim, ze som nepresvihla nic. Ked je dieta zdrave, nepotrebuje mediciny, ked zacne byt chorlave a nevidi pomoc u lekarov, potom uz hej, ako ja teraz.
Co sa tyka komplexnosti, pre male deti su tam urcene len bambi preparaty. Ale citala som, ze sa tie preparaty neuzivaju roky vkuse, asi treba aj nejake pauzy, nie? Lebo taka detoxikacia oslabuje urcite aj oblicky a pecen, neviem, ci ty u syna precistujes....Ale super, ze aspon zaberaju..

doubledog

pouzivam to u syna roky, velmi sa mi to osvedcilo.
moj syn bol a aj je najzdravsi z celej skolky, pritom nemal po kom zdedit nejaku super imunitu.
ale u teba to bude horsi pripad, ty si uz presvihla vhodny cas, asi budes od Joalisu potrebovat nieco komplexnejsie.