Divé maso na uchu

Príspevok v téme: Divé maso na uchu
Melvi

Zdravim. Chcela by som vediet ci niekto nevie o domacom receptiku,ci radu... Chcela som piersing, no po case sa mi diera akoby zapalila a casom sa tam vytvorilo akoby dive maso, cervene,strasne svrbi,a hlavne cez leto. Cakala som rok,dva,tri.No ono sa to zvacsovalo, bolo to uz dost velke a napadne a skarede a uz ma to strasne hnevalo. Tak som si zariadila chirurga, on mi to vybral ale mal fakt dost prace s tym a mal aj velmi velke a tucne prsty, trvalo to dlho a bolo to uz aj bolestive a pre neho zevraj aj tazke. Horkotazko sa mu to podarilo a vselijako to nejak zasil. Pekne sa to hojilo,dostala som aj 40 eurovu masticku na jazvy a po operacne blabla, no spozorovala som ze... bud tam malilinko zostalo alebo sa mi vytvorilo nove, presne tam... vravel ze mam taku kozu ktora reaguje na jazvy a mensie rany prave tym ze sa vytvaraju taketo blbosti... uz mi stym nevie pomoct,aj tak uz ucho mam vselijako kedze mi to poriadne vyrezal a horkotazko daval naspat... nechcem uz vidiet ani skalpel ani nic podobne... neda sa nieco spravit,nejake masticky,nebo babkyn recept, nebo daco domaceho? neni to velke ale strasne ma to svrbi a stve ze je tam stale aj po tom vsetkom co som zazila aby som to odstranila.hm????

RNG

Nuz alergie su casto na zamorenia a teda zbavit sa alergenov a roznych nefunkcnych tkaniv znamena precistenie tela. Na to su enzymy(napr entericky pokryty pancreatin) selen a jod, absorbenty ako mikrovlakniny a na zamorenie kovami je potrebna chelacia, na alergiou na nikel napr EDTA