Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Permanentne upchatá nosná dutina

Príspevok v téme: Permanentne upchatá nosná dutina
Erik28

Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o radu ohľadom rýchleho zbavenia sa nádchy, ktorá sa usadila môjmu synovi akosi dlho a jedna nosná dierka mu nejde ale vôbec vyčistiť pritom cez ňu nedokáže dýchať.
Pred návštevou lekára(ktorý by mu ju asi prepichoval) by sme radi vyskúšali nejaké domáce recepty. Ďakujem

nellyy

RNG

ja mám teraz taký zápal dutín, že bláznim už 7 dní...používam bežne kvalitný kokosový olej, tak ten si roztopím a nakvapkám doňho citricidalu??
môžem to použiť aj v zápale ??

Kúpim ho normálne v homeopatickej lekárni, či?

RNG

Skus kvapky roztoku citricidalu, toho praveho, co obsahuje quaternialne zluceniny, ale aj slabsie s polyfenolmi su lepsie ako nic.
Dobry je roztok nielen vo vode, ale aj v kokosovom oleji, podobne ako do vody ho vyrobis z 30 ml kokosaku, tepleho, do ktoreho pridas 3 az 6 kvapiek citricidalu a dobre pretrasies. Kvapkas teple (flasku das do vlaznej vody) do nosa v leze, s hlavou sklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin, kde sa moze kvapockova infekcia zdrzovat aj dlhe mesiace. Rob to najmenej 3 x denne.

Na odhlienenie pomaha aj NAC(2 x 600 az 1200 mg) tiez serrapeptaza(3 x 120 000 IU) a oreganovy olej, najlepsie brany v enterickych kapsuliach ako ich ma firma NOW, 3 x 2 kapsule s jedlom, co je 3 x 200 mg carvacrolu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Permanentne upchatá nosná dutina - Fórum - ZDRAVIE.sk