Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psychický problém?

Príspevok v téme: Psychický problém?
misicka606

Ahojte, mám taký problém, už dlhší čas (cca od októbra) sa cítim veľmi zvláštne. Neviem to presne pomenovať náhle zmeny nálad, výbuchy, depresie, stránim sa ľudí, bojím sa ich, stavy úzkosti, únava...uzavrela som sa do seba, nekomunikujem v podstate s nikým len s priateľom. Viem, že je to určite nejaký psychický problém len neviem čo mám robiť, či ísť k psychológovi aleboorvno k psychiatrovi pre antidepresíva alebo čo. Ak viete niekto pomôcť alebo máte podobný problém napíšte prosím fakt by som bola rada. Ďakujem

spánok

Zajdi najprv do prírody, do lesa. Načerpaj novu energiu a dobru náladu. Ak to nepomôže, tak potom rieš lekárov

Agnes998

No zajdi najskor za psychologom, nech sa s tebou porozprava a zisti pricinu tvojich nalad, nic sa nedeje bez priciny. Navrhne ti tiez riesenie ako s tym bojovat. Ak by to nestacilo a mala si stale zle nalady a depresie, tak zajdi aj za psychiatrom a mozes nejaky cas brat antidepresiva.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psychický problém? - Fórum - ZDRAVIE.sk