Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Obhrýzanie nechtov

Príspevok v téme: Obhrýzanie nechtov
EleHopi

Ahojte ludia. Už dlhé roky ma trápi jeden problém. OBHRYZANIE NECHTOV. Zhruba už asi siedmy rok si obhryzam nechty a trapim sa pre to, pretože ked sa pozrem na niektore baby, ktore majú krásne dlhé nechty a následne na tie moje ... trošku sa hanbím. Pár krát som si aj dala závezok, že prestanem ich hrýzť, no vydržalo to nanajvýš týžden. Výskúšala som aj lak proti obhrýzaniu nechtov no nepomohlo.

Bola by som velmi rada, ak by ste mi navrhli nejake typy a rady, ako s tým skoncovať.

EleHopi.

Ja viem, všetci moji blízky mi to vravia a sustavne ma napomynaju aby som to nerobila, ale ja ked na niečo myslí, ani si to neuvedomym a uz ich hryziem! :(

skarabeuska

nestaci ti vediet, ze je to odpudzujuce? Kam chces ist s takymi nechtami? Vies, kolko mas za nimi bakterii, a spiny, a ty to len tak olizujes?
Vies, ako sa to chalanom nepaci? Chces byt stara dievka?
Si hladna? Nemate doma v chladnicke nieco?
Si malá? potrebujes mat stale nieco v ustach a cmulat? Kup si hryzatko.
Atd atd. Ked si dostatocne rozumna, tak prestanes. Lebo azda nechces byt skareda a nepritazliva.

Agnes998

Strihaj si nechty vzdy tak na kratko, aby sa nedali obhryzat. Nesnaz sa hned pestovat si dlhe nechty, najskor sa zbav zlozvyku a potom.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Obhrýzanie nechtov - Fórum - ZDRAVIE.sk