Najvacsia chyba v živote

Príspevok v téme: Najvacsia chyba v živote
Fero M.

Zdravim...

Mal som spravený nick na azete, ktorý som už manželke spomínal. Chodil som tam občas, nemal som ani fotku, ani profil nič. Písal som si tam s chlapmi ale aj ženami zväčša o hlupostiach. Nič závazne a ani nič. Konverzácie na hodinu a nikdy viac.
Včera som nechal nechctiac zapnuty pc a manželka ho rano nasla s prihlaseným nickom na azete.
Zadala archív sprav a čítala správy ktoré som si písal s dievčatami.... Našla tam aj správu ako som písal jednej slečne nech dá heslo na album... bola to obyčajna šľapka, ani neviem načo som jej písal, len som bol zvedavý ako vyzerá to je všetko. Ani mi ho neposlala a ja som ho ani nechcel...
Proste odveci viem cele čo píšem..

Dneska si to však prečítala a totálne sa zo mna zrutila. Vraj mi už nikdy nemôže veriť. Chápem že som spravil chybu, ale verte mi nikdy som na podvedenie ani nepomyslel a ani nikdy nechcel prisaham na svoj život!

Odišla... zbalila sa a odišla, vraj mi už nikdy nebude veriť a že chce rozchod...
Toto psychycky nezváldnem, už nie, druhý krat už nie...

Timea30

Ona sa ukludni, vyfukne to zo seba a potom si to v klude vyjasnite. Nemoze na zaklade takych odvarovych otazok teraz zahodit vsetko za hlavu. Keby len vedela ake prasaciny tam pisu ozajstni uchylaci, to by som uz drzala stranu jej. Toto je nic. Drzim palec

Fero M.

kazdy ma svoje aj horsie stranky a ja ju nechcem odsudzovat. Tiez som par krat v zivote vybuchol pre totalnu hovadinu a ziarlil, ale cim som starsi a presiel si urcitymi vecami tak viem ze to zmysel nema. Nema do istej miery.
Ona tam citala ako som napisal napr. jednemu dievcatu ze nech si prefarbi vlasy na cierno ze by jej to viac lristalo a to je vsetko. Proste take hovadiny. Posal som jednej ako ma cvicit lebo chcela schudnut. Pisal som jednej ze som ju videl v meste ci je to ona. Ale vsetko to koncilo po jednej sprave. Ja som sa tam prihlasil a o 10 minut odhlasil. Viete sami dobre ze na azete sa s nijym normalne neda konverzovat. A este ked nemate fotku a nikoho nehladate tak duplom.
Kolko som tam poslal RP co som niekomu vynadal ze vyzera ako stetka a ci im rodicia videli album. Lisali mi tam aj teply a kadekto... Proste nic....
Len ona mala predstavu mojej sokonalosti co som aj podporoval a teraz to verie ako zradu. Lenze ha viem.v sebe ze som.na neveru, sex ani nepomyslel. Zoadnej som neposlal fotku, ani to kde by a ani cislo ani som tam nemal prave udaje odkial som... Aj napriek tomu sa citim ako zradca.
Hned som bol prirovnany k jej znamemu ktoremu frajerka prisla na to ze si pislal so slapkami na pokeci atd... A pritom ja som.to nerobil.

keysha777

fuha tak to je potom tazky pschyo ked ziarli na takuto vec :D co by robila kebyze ta uvidi s nejakou inou? ani nechcem vediet by sa rovno obesila davaj pozor taketo na taketo zeny..jej vysvetli ze to je len internet nepo.jebal si ju cez neho

MultiLevel

Fero M., tak to je dobre, ze sa vratila. Reagovala naozaj trosku prehnane...
A preco by si jej vlastne mal oznamovat, ze si s niekym pises? To, ze ste manzelia neznamena, ze mozete jeden druheho vlastnit a vyhradzovat si pravo na vsetko, co sa tyka partnera. Musite sa naucit vedla seba zit, dychat, existovat....Ved ona musi trosku vediet, s kym to zije, coho si schopny a podobne. Hlavne ked CITALA tie spravy a nic tam nenasla take hrozostrasne, tak naco robit okolo toho sceny...Myslim, ze tu ide skor o jej vlastne sebavedomie, ako o teba...bohuzial

Fero M.

multilevel prave ze nepisal.
A asi si to aj uvedomila kedze sa vratila. Skor je sklamaba z toho ze som to robil vlastne bez jej vedomia a potajme.

MultiLevel

Necitala som diskusiu, mozno v nej kadeco vysvetlujes, ale napisem ti svoj nazor k hlavnemu prispevku.
Nedokazem si predstavit, zeby som opustila manzela kvoli pisaniu si na pokeci. To nie je absolutne dovod na rozchod. Mam pocit, ze tvoja zena to zobrala nejak velmi vazne....Je vsak velky rozdiel O COM si si tam s tymi babami pisal. Ak ju to az takto rozculilo, zrejme to nebolo len take obycajne pisanie si o pocasi. Ci ano? Lebo ak si si s nimi naozaj nepisal o sexe alebo stretku, neflirtoval si tam s nimi, tak naozaj sa nemusela az tak strasne rozculit....
Moj muz si tam tak isto pisal s dievcatami v case, kedy sme spolu este chodili. Raz mal dokonca plusko (azet ti ho da zdarma v den narodenin) a ukazoval mi nasu staru konverzaciu. A tiez som si vtedy pozrela s malou dusickou, ze s kym si to tam dopisoval okrem mna. A padla som na zadok z toho, aka som bola blba, ze som co i len na sekundu o nom zapochybovala. Tie konverzacie boli fakt o tom, kto kde studuje, kto kde pracuje, kam ide kto na vylet, kto ma ake trable v praci...nemal problem napisat, ze je zadany a pise si len tak z nudy. Vtedy som si uvedomila, aka som bola hlupa, ked som cakala cosi ine v tych spravach...
Cize, ak si si naozaj pisal uplne len tak z nudy o beznych veciach, tvoja zena to ponala trosku zhurta. Ale ak si tam flirtoval a podobne, necuduj sa, ze ju to nastvalo. Musite sa o tom porozpravat, je blbost rozist sa zo dna na den len kvoli dakym spravam...Ak boli tie spravy neskodne, toto nie je dovod na rozchod. CO budete robit, az pridu skutocne problemy?

sampon

Preco ti manzelka smiruje sukromne spravy? Ani ty jej uz nemozes doverovat, takze ste si kvit. Neurobil si nic zle a manzelka ta zacala slovne napadat. Posli ju psychiatrovi na nejaku terapiu. Mohlo by to pomoct.

Fero M.

Kyzizalakysela ja som si tam pisal len z nudy o blbostiach. Raz za uhorsky rok a s osobami ktore nemali fotku. Chosil som do miestnosti ako fitness atd kde som pisal s chlapmi. Fotku som opytal od jednej jedinej.

wolfwoman ja som povedal ze by som bol yiez nasraty na jej mieste