Najvacsia chyba v živote

Príspevok v téme: Najvacsia chyba v živote
Fero M.

Zdravim...

Mal som spravený nick na azete, ktorý som už manželke spomínal. Chodil som tam občas, nemal som ani fotku, ani profil nič. Písal som si tam s chlapmi ale aj ženami zväčša o hlupostiach. Nič závazne a ani nič. Konverzácie na hodinu a nikdy viac.
Včera som nechal nechctiac zapnuty pc a manželka ho rano nasla s prihlaseným nickom na azete.
Zadala archív sprav a čítala správy ktoré som si písal s dievčatami.... Našla tam aj správu ako som písal jednej slečne nech dá heslo na album... bola to obyčajna šľapka, ani neviem načo som jej písal, len som bol zvedavý ako vyzerá to je všetko. Ani mi ho neposlala a ja som ho ani nechcel...
Proste odveci viem cele čo píšem..

Dneska si to však prečítala a totálne sa zo mna zrutila. Vraj mi už nikdy nemôže veriť. Chápem že som spravil chybu, ale verte mi nikdy som na podvedenie ani nepomyslel a ani nikdy nechcel prisaham na svoj život!

Odišla... zbalila sa a odišla, vraj mi už nikdy nebude veriť a že chce rozchod...
Toto psychycky nezváldnem, už nie, druhý krat už nie...

Žužova

:D ja nechápem čo tu tolko dramatizujete ved je to smiešne uplne :D Kvoli pokecu rozvod :DDD a ešte pre taku blbost,to som jediná ktorej to prišlo smiešne ? :D

Fero M.

ja tam nemusim chodit. Nie chorobne ani pre ine pohnutky.
Historia bola vypnuta ale ostal cysiet nick a hwslo si tipla lebo bolo to iste ake som jej raz dal.na.FB

0vecka

lol expert...podla mna si mal spravit hned cirkus ze co si cita tvoje sukromne veci... ale ak si uz z nej spravil obet tak je asi neskoro...

inak asi nikoho neprekvapim ked napisem ze na tom nevidim nic zle... ja si tiez niekedy pozriem nejake fotky... podla mna sa nic nedeje...

inak ak to tej tvojej vadi co mojej ani nie teda raz sa mi pozerala cez plece a mala len provokativne poznamky typu ze ci xcem mat doma dve take histericke zenske ako je ona a podobne...ale ak to tvojej vadi a ty tam aj tak musis chodit tak si maz historiu boze...

Fero M.

uvedomujem si to az geraz. Doteraz to bola len hra.... Na to pokeci...

Strasne ma to mrzi je mi velmi nevolno. Viem ze mi to nikdy neodpusti. Ani sa necudujem. Chcem vratit cas...

Smutko.

No... Ked si mal vycitky,tak si to robit ani dalej nemal... Viem ze vyzeram mozno prilis angazovana,ale ja som mala aj ked nie manzelstvo,ale partnera do ktoreho som bola zamilovana asi ako este do nikoho a dostala som od neho strasne kopance pod pas, robil aj nieco podobne ako ty... No nemysli si,ze ta s nim chcem teraz porovnavat,len mi to pripomina aj moje skusenosti z urciteho uhlu...

Ono,to ze to ublizilo moze byt pre teba teraz na druhom mieste... Horsie je,ze to zrejme hlboko narusilo jej doveru k tebe a to je to najhorsie co sa vo vztahu moze stat,aj ked to znie ako klise.

Fero M.

Poviem ti ze mal som aj vycitky ze tam chodim. Bolo to moje male suktomie a tajomstvo. Unik..

Spi po 12ske v druhej izbe. Vecer chce odist. Uvedomujem si ze som v nej znicil obraz dokonaleho manzela.. Aj ked tym najtrapnejsim sposobom ale predsa. Strasne mi je to luto. Nevies si predstavit.
Ked niekedy citam.veci tu po fore tak mi toto pripada ako hovadina... Ale ublizit to dokaze tomu verim

Smutko.

Ved ja na jednej strane chapem, ale ked mas manzelku a este vies, ze je na taketo veci citliva kvoli minulosti (neviem ci si vedel,ale terz uz vies),tak nechapem naco riskovat. a ako je to teraz medzi vami?

Fero M.

mne by to vadilo tiez ja sa nevudem tvaeit ze nie. Spracil som chybu a riadnu a najlepaie ze mi to cele za to vobec nestalo. Proste to bola len chvilka pokecu ktora pre mna nic neznamenala.
Ten nick som mal len tak. Ako som vravel mal som iny a nechcel som sa bavit s ludmi s fotkou a profilom. Proste aby nemali pocit ze mi o nieco ide. Prero som si spravil aj ten druhy bez albumov bez vaetkeho. Mozno vam to znie divne ale o nic ine skutocne neslo.

Smutko.

Tak v tvojom pripade vyhladavat tak,ze si sa zaregistroval na takmer anonymnej sieti a bud si pisal alebo odpisoval cudzim zenam,konverzoval si s nimi a chcel si od jednej heslo na album no :D