Najvacsia chyba v živote

Príspevok v téme: Najvacsia chyba v živote
Fero M.

Zdravim...

Mal som spravený nick na azete, ktorý som už manželke spomínal. Chodil som tam občas, nemal som ani fotku, ani profil nič. Písal som si tam s chlapmi ale aj ženami zväčša o hlupostiach. Nič závazne a ani nič. Konverzácie na hodinu a nikdy viac.
Včera som nechal nechctiac zapnuty pc a manželka ho rano nasla s prihlaseným nickom na azete.
Zadala archív sprav a čítala správy ktoré som si písal s dievčatami.... Našla tam aj správu ako som písal jednej slečne nech dá heslo na album... bola to obyčajna šľapka, ani neviem načo som jej písal, len som bol zvedavý ako vyzerá to je všetko. Ani mi ho neposlala a ja som ho ani nechcel...
Proste odveci viem cele čo píšem..

Dneska si to však prečítala a totálne sa zo mna zrutila. Vraj mi už nikdy nemôže veriť. Chápem že som spravil chybu, ale verte mi nikdy som na podvedenie ani nepomyslel a ani nikdy nechcel prisaham na svoj život!

Odišla... zbalila sa a odišla, vraj mi už nikdy nebude veriť a že chce rozchod...
Toto psychycky nezváldnem, už nie, druhý krat už nie...

Fero M.

Maoam este raz ti pisem ja som od romky nic nepytal lebo ten nick fotku nemal. Napisala na plochu ze stretko a ja som napisal ze nech da healo. Len aby som kukol ako vyzera to vsetko a stalo sa to raz. Ja len pisem ze su to vacsinou ohavy.
Od dievcat s ktorymi som si pisal tu trapnu pol hodinu aj menej som nikdy fotku nechcel a uz vobec sa stretnut!

My nejako nechosime. Ona robi na zmeny tak malo kedy mame vikend volny a sem tam vhosime nevravim ze nie. Ale niekedy mi to chyba a niekedy nie. Preto som sa aj niekedy prihlasil a niekedy aj mesiac nie. Nie je to o nejakej turbo potrebe

tlchuba

Fero, neblazni, aspon tu povedz pravdu, ked sa ju uz bojis povedat manzelke ... uvidis, ulavi sa Ti ... ved sme tu vsetci ludia ...

Fero M.

lenze ona to citala videla tam smajle srandickovanie a to ju rozhodilo ze jwj mjz sa zabava s inymi...
Ja to aj chapem ale nesiel by som do takeho extremu koli tomu ako je rozchod

Maoam

Fero, ja uz stracam nervy, sorry. A ked si nechcel foto, naco si pytal heslo k albumu 40-rocnej Romky?

Sorry, idem, mam povinnosti, cau.

doubledog

asi mas nedostatok kontaktov so zenami, mal by si trochu chodit medzi ludi a tam si tak normalne v ramci slusnych medzi poflirtovat
preco vlastne nikam nechodis?

Fero M.

neviem. Proste ako vravim nebol som tam kazdy den a nepisal som si vkuse s niekym. Mne onic neslo len o to si s niekym popisat a aj bez fotky. Mne nealo o vzhlad. Nechxel som od nich ani fotku ani odkial su ani nic.

karolinka122

ja len nechapem potrebu vypisovat si na azete s inymi zenami, ked mas dobry vztah, naco to robis celkovo, co ti chyba? ved net je plny sleciniek , co si kratia chvile, vyfotia sa tam vyspulene vyprsene vyretusovane, aby dostavali komplimenty od vseliakych uchylov, asi im to staci k zivotu.. tak sa ani nedivim, ze to tvoju priatelku tak rozhodilo..

Fero M.

To nie je moj objekt zaujmu ale realita. Teda mne neslo o to vidiet tam nadhernu babu a jej pisat mne islo len o to vidiet kto to je ja neviem ci sa to da pochopit.
Chodim hrat futbal ale nechodim nikde ani ona. Fitko momentalne nemozem. Vecer je na nete zvykne si pisat s rodinou a zanmymi a ja pozeram telku. Nepisem si s nikym ani nic. Ona si svoj cas s ludmi odkomunikuje ale ja nie. Poznam ludi aj z prace co uz podviedli svoje manzelky a neraz a mna take nieco v zivote nenapadlo.
Proste som sa prihlasil pojecal a odisiel a vratil sa o tyzden.
Cela veda. Lenze som to robil po tajme, ked bola v praci, a aj s dievcatami. Pritom keby citala naozaj vsetko tak by videla ze kolkym som tam pisal aj ine veci ako o cvicenie a hluposti. Aj s chlapmi. Zobralo ju to ze som mal tajnost pred nou.
Pritom ja ani sajnu nemam o tom ake ma heslo na FB a ona moje mala viac nez rok, nemal som dovod jej ho nedat.