Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svetlé oranžové farby

Príspevok v téme: Svetlé oranžové farby
Leosa

Ahojte, potrebujem poradiť!
Mám červené a čierne vlasy, asi nejaké 4 mesiace. Farbila som si ich Paletkou (väčšia pliaga asi už neexistuje) a rozhodla som sa zmeniť ich na krásnu svetlú oranžovú.
s3.favim.com
Párkrát som si ich už odfarbovala a teraz mám oranžovo-červeno-hnedé vlasy, ktoré vyzerajú... no proste... otrasne. Mohli by ste mi poradiť ako sa postupne zbavím tohto Picasovho vzhľadu a akú najlepšiu farbu kúpiť, aby som mala čosi podobné ako na danom obrázku? :)
Ďakujem!

Leosa

A keďže mám hnedé vlasy ako svoj farbu, myslíš, že mi tá oranžová bude chytať do tmava? Ako mne by konce moc neprekážali, iba ten vrch mi vŕta hlavou.

ggi

ano, dobre si tomu porozumela. nemmusis odfarbovat cele vlasy, ale iba korienky, tie odrastene vlasy. ale to sa ti asi tazko podari aby sa ta odfarbujuca farba nedostala do kontaktu s uz zafarbenymi vlasmi. jednoducho povedane, musis mat vzdy svetlejsiu farbu nez je ta oranzova, inac ti nechyti. a tie farby chytaju iba na svetle blond vlasy. sama to mam odskusane. postupne po case ked budes vlasy viackrat farbit, tak farba bude chytat tmavsie na vlasy, ktore uz boli niekolkokrat farbene - na konce. presne ako je to na tej fotke. pri korienkoch ma vlasy svetlejsie, lebo tam niesu farbene tolkokrat ako po dlzke.

Leosa

Takže vždy keď mi budú odrastať vlasy by som potrebovala vlasy odfarbiť a znova nafarbiť? Dobre som tomu porozumela?
Ale keď si to tak vezmeš tu tie vlasy vyzerajú trocha inak.
img3.wikia.nocookie.net

fdggd

potrebujes si vlasy odfarbit na blond. aby boli vlasy uplne svetle a aby mali jednotnu farbu. neviem ci to dosiahnes doma. a potom pouzit taku svetlu rysavu. urcite v drogerke nejaku najdes. no problem je, ze kym dosiahnes svetle blond vlasy, budes ich mat poriadne znicene, na take vlasy farby chytaju velmi zle a aj zle vyzeraju. navyse rysave a cervene farby sa velmi rychlo vymyvaju a nebudu chytat rovnomerne na takto odfarbene vlasy. dalsi problem je, ze ak ti budu vlasy odrastat, budes ich musiet zasa odfarbit na svetlo aby ti potom chytila ta rysava farba.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svetlé oranžové farby - Fórum - ZDRAVIE.sk