Čo mam urobit? Som zufala..

Príspevok v téme: Čo mam urobit? Som zufala..
LadyOpium

ahojte...trpim emocne labilnou poruchou osobnosti...zaujimalo by ma ci mozem byt zbavena svojpravnosti na pravne ukony alebo nie...

pytam sa preto, lebo moja matka mi povedala, ze ,,kazdemu uverim" lenze tu ie len o same drobnosti nikdy ma nikto nenachytal ze poziacat a nevrat, su to len napriklad take blbosti ako napr. ze mi niekto povie ze o tyzden zasnezi a pod. a mama z toho robi halo a chce vsetok moj majetok prepisat na seba a mna zbavit svojpravnosti na pravne ukony lebo vraj aby som nenaletela dakemu podvodnikovi a nedarovala vacsi obnos penazi alebo nedajboze byt...ale to absolutne neplanujem mozno keby som predala byt po jej smrti plus dodala nasetrene peniaze z knizky by som si kupila daco vacsie ale nemienim ho nikomu nikdy darovat...

chcem vediet, ci jej naozaj ide o nieco aby ma zodrala z penazi lebo bola nalepena na mojho otca pytala od neho nehorazne alimenty pricomm sudom mal urcene asi 10x menej a ked som nebola plnosleta som dostavala prispevok na ztp-s napriklad prispevok na hygienu a osatenie alebo brala viac penazi na mna ako telesne postihnutu a tak...

myslim si, ze je obycajna socka, ktora taha peniaze z vlastneho decka lebo chce zit v blahobyte...nechodi do roboty, zameta chodniky za 100euro a ma socialne davky 50euro, ja mam plny ID siaha mi este aj nan lebo mi zobrala platobnu kartu s odovodnenim ze by som si kupovala jedlo co nesmiem jest-som na diete uz asi mesiac a mavam bolesti ak ju porusim...

myslim ze to vsetko su lem vyhovorky ako aj to ze nemoze ist robit dod vacsieho mesta lebovsetko precestuje...je to blbost lebo som to pocitala a vyslo mi ze by jej ostalo dost penazi lenze ona je pohodlna a prehodila ma aj z intraku do dedinskej skoly lebo bola leniva ma nosit vlakom...teraz uz ked ma ist do mesta 14km uz vtedy vyprava kraviny ze jaj nech uz som doma...myslim, ze je poriadne leniva a setri este aj na mojo zdravi lebo v basom mala skvelu psychologicku aj psychiatricku a teraz psychologicka so mnou neriesi skoro nic len to ci ide, robit alebo co je nove s frajerom...a psychiater ten ma len pcha liekmi kazdy mesac mi povie ze minule mi vravel ze mi zvysi lieky ap ritom nevravel nic on si sam lieky uctuje z ruky do ruky nema ziadny doklad o tom kolko preplaca poistovna a kolko ja pyta nehorazne sumy za lieky a ja som uz z otoh vsetkeho zufala uz mam z tych liekov take vedlajsie ucinky ze koniec a stale aj ked vidi ze mi je dobre stale mi ich zvysi bojimsa k nemu aj chodit a aj sa bojim ci priatel ktory dojde tajne do mesta za mojou psycholgoickou ci to vybavi tak ze ci by som nesla k nemu byvat lebo mama ma s nim nechce pustit i ked k nam chodi uz dva roky a doveruje mu...

PROSIM PORADTE LEBO JA UZ SOM ZUFALA

LadyOpium

mam pecenovu dietu ale jem 5x denne... problem je v tom, ze ked zjem nieco co nemam dostavia sa priserne bolesti a z toho mi pride zle niekedy az na odpadnutie

LadyOpium

chcem zit v tom mam jasno...snazim sa hladat ine vychodisko ako samovrazdu a keby aj ine nebolo aj tak by som to uz nikdy nespravila...

ale posledne tri dni my je strasne zle neviem sa sama ani osprchovat mam bolesti, brucho ako v ohni hlava sa mi toci a oci mi vyvracia dohora dnes som dokonca odpadla vo vani mala som sakra stastie, ze tam bolo malo vody a ze mama bola doma

Ajlunka

Ja len preto sa pýtam. Lebo si písala ako si život už vážis A že si rada že žiješ po tvojej tej zlej skúsenosti.. A už si na tom opäť rovnako že pomyslas nad smrťou?

LadyOpium

maoam ja by som aj najradsej hned lenze kym moj priatel presvedci jeho rodinu ze by som k nim isla musim byt u matky lebo necche hned kupovat byt ani na to nemame

LadyOpium

prezyvka55 a ty tu akoze ides sudit ludi?ty sa uz konecne vuedom neviem ci mas daky komplex z dusevne chorych ludi ze ich takto osocujes

Maoam

Lady, preco sa neodstahujes s priatelom inam? Mas ID, cize nejaky prijem mas, mozno by si popri tom casom mohla privyrobit nieco atd.

Musis od matky prec, inak sa nikdy nedas dokopy. Ani z PPP, ani z nicoho ostatneho.

Kedy to konecne mienis spravit?

Maoam

LadyOpium, citala som o mnohych tvojich ci uz zdravotnych nasledkoch a aj psychickych problemoch, viem, ze si emocne-nestabilna osobnost a tipujem aj inu psych. poruchu okrem PPP, viem, ze mas tych problemov a poruch vela,ale to dam teraz uplne bokom, pretoze tentokrat sa jedna o nieco ine.

Tvoja matka chce vyuzit tvoje problemy na ziskanie tvojich penazi.

Nikdy sa nedaj zbavit svojpravnosti, to beztak nie je vobec jednoduche dosiahnut, je to proces a nemyslim, ze si nesvojpravna a takisto si nemyslim, ze by to odobril psychiater.

Tvoja matka potrebuje tvoje prachy, to je vsetko.
Tvoje problemy mas podla mojho odhadu PRAVE a PREVAZNE kvoli totalne destrukcnemu a dysfunkcnemu domacemu prostrediu a preto by si odtial mala cim skor odist.
Toto postretlo velmi vela ludi, mnohi pisu na tomto fore, mnohi si tym presli.

NIKDY NEDOPUST ABY TA SPRAVILA NESVOJPRAVNOU A ZHABALA TI PRACHY.

Za tie peniaze mozes zacat inak a inde.

DRZ SA.

Prezyvka55

LadyOpium zenska co kazdu chvilu bud nieco konspiruje alebo sa chce zabit nemoze niekoho nicim urazit :D to by najskor sama musela byt v poriadku si myslim. Asi sa tie veci okolo teba z nejakeho dovodu deju a ten dovod budes asi najskor ty, kebyze si normalna tak ta nechcu vyhlasit za nesvojpravnu ani sa nechces zabit alebo predavkovat, lebo to normalni ludia neorobia a ani sa take veci normalnym ludom nestavaju tak je trochu zcestne sa vyjadrovat k druhym, kebyze som tebou tak sa skor zamyslim nad sebou ze preco sa mi take veci deju ale ze je lepsie a lahsie povedat ze chyba je v niekom inom alebo ze dakto iny je debil nie? Zamysli sa.